Przed nami ekscytujące lato! Już w czerwcu na platformie HBO Max (które niedawno zmieniło nazwę na Max) pojawią się pierwsze odcinki drugiego sezonu „I tak po prostu”. Kontynuacja „Seksu w wielkim mieście” tym razem skupia się na życiu Carrie, która po 50-tce straciła męża oraz niektórych przyjaciół i próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Także to miłosne. Niezobowiązujące romanse i seks wkrótce jednak mogą przerodzić się w coś więcej, bowiem jak pokazuje najnowszy zwiastun... Aidan Shaw powraca na dobre! Co więcej, trailer zapowiada nowe początki.

2. sezon „I tak po prostu”: Aidan Shaw i Carrie Bradshaw ponownie razem?

Kiedy fanki i fani zauważyli na zdjęciach z planu, że druga obok Biga największa miłość Carrie Bradshaw kręci się znów w jej pobliżu, nie mieli wątpliwości, że szykuje się twist w tej historii. Odtwórczyni głównej roli Sarah Jessica Parker i grający Aidana John Corbett na potrzeby niektórych scen trzymali się za ręce i obejmowali, co jednoznacznie może dowodzić – they're back! Skoro Big nie stoi im już na przeszkodzie i nie miesza w życiu Carrie czy jest szansa dla tej dwójki na szczęśliwe zakończenie? (i na to, że drugi sezon będzie lepszy od tego pierwszego?) Jak słyszymy w zwiastunie „życie pełne jest niespodzianek”, co więcej – często też daje nam niespodziewanie drugą szansę. Czy tak będzie w tym przypadku?

2. sezon „I tak po prostu”: nowy zwiastun

O tym przekonamy się w czerwcu, póki co jednak wiadomo, że Carrie wciąż może liczyć na wsparcie swoich starych przyjaciółek Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), oraz zupełnie nowej – Seemy Patel (Sarita Choudhury), a także niezastąpionego Anthony'ego (Mario Cantone). Wiadomo że wśród postaci drugiego sezonu „I tak po prostu” nie zabraknie Che Diaz (Sara Ramirez) i Nicole Ari Parker w roli Lisy Todd Wexley. Co jeszcze wiemy o kontynuacji „Seksu w Wielkim Mieście”? Zobaczcie zwiastun i sprawdźcie tutaj.