Serial „I tak po prostu”, który ujrzał światło dzienne pod koniec ubiegłego roku, wzbudził skrajne emocje. Wiele osób nadal nie może pogodzić się z tym, że w długo wyczekiwanej kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” zabrakło Samanthy Jones (Kim Cattrall) i... seksu. Inni zauważają, że główne bohaterki (w tych rolach Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis) są teraz w zupełnie innym miejscu niż 20 lat temu, poza tym mierzą się z innymi problemami (np. ze stratą partnera). Cieszą się, że powstała produkcja o życiu kobiet, które są już po 50-tce. Jeśli wy także należycie do tego grona, mamy dla was dobrą wiadomość. Powstanie 2. sezon „I tak po prostu” – to już pewne. Oto wszystko, co wiemy o nowych odcinkach.  

„I tak po prostu”: 2. sezon powstanie! Co wiemy o kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

W finałowym odcinku 1. sezonu „I tak po prostu” nie otrzymałyśmy i nie otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z życiem Carrie, Mirandy, Charlotte, jak również ich nowych przyjaciółek. Mało tego – po jego emisji zaczęłyśmy i zaczęliśmy zwracać uwagę na kolejne kwestie. Mamy nadzieję, że zostaną one rozwiązane w 2. serii hitowego serialu, która – oficjalnie – powstanie. W miniony wtorek, czyli 22 marca, przedstawicielki oraz przedstawiciele HBO Max potwierdzili te doniesienia. 

W oświadczeniu, które trafiło do mediów (na czele z serwisem „People”), czytamy, że producent wykonawczy – Michael Patrick King – a także pozostałe członkinie oraz członkowie ekipy są bardzo podekscytowani. Cieszą się, że ich przygoda z „I tak po prostu” trwa. 

Jestem zachwycony i podekscytowany, że mogę opowiedzieć więcej historii o tych energetyzujących, odważnych postaciach – granych przez te potężne i niesamowite aktorki – przyznał Michael Patrick King. – Tak naprawdę wszyscy jesteśmy podekscytowani. I tak po prostu... nasze życie seksualne powróciło. 

„I tak po prostu”: 2. sezon – obsada 

Kogo zobaczymy w nowym sezonie „I tak po prostu”? Nie ma wątpliwości, że Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis, czyli odtwórczynie ról głównych, powrócą. Niestety inne nazwiska nie zostały jeszcze potwierdzone. Możliwe, że do obsady dołączą także nowe osoby. 

„I tak po prostu”: 2. sezon – fabuła

Uwaga, ten akapit może zawierać spoilery, jeśli finałowy odcinek serialu wciąż przed wami. Co się wydarzy w 2. sezonie „I tak po prostu”? Na próżno szukać oficjalnych informacji na ten temat. Przynajmniej na razie. Możemy się jednak spodziewać, że Carrie Bradshaw wróci do randkowania. Poza tym mamy nadzieję, że twórczynie i twórcy odpowiedzą nam na pytania związane z relacją Mirandy i Che. Czy ich związek przetrwał? A jeśli tak, to na jakim jest etapie? 

„I tak po prostu”: 2. sezon – data premiery

Niestety nie wiadomo, na jakim etapie są prace nad 2. sezonem „I tak po prostu”, a co za tym idzie: kiedy kontynuacja serialu trafi na platformę streamingową HBO Max. Gdy data premiery zostanie ujawniona, na pewno poinformujemy o tym na Glamour.pl. Podobnie jak o innych szczegółach – artykuł, który czytacie, będzie bowiem aktualizowany. Stay tuned

--

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.