2. sezon „I tak po prostu” przyniesie fankom i fanom serialu wiele zaskoczeń. Za sprawą oskarżeń o napaści seksualne (a także z powodu śmierci postaci) na ekranie nie zobaczymy już Mr. Biga, w którego postać przez lata wcielał się Chris North. Z drugiej strony, do obsady kultowej produkcji dołączy ponownie John Corbett! Aktor zapowiadał powrót Aidana jeszcze na początku 2021 roku, jednak ostatecznie nie pojawił się w 1. sezonie „And just like that”, co bardzo rozczarowało widzów i widzki. Czy tym razem obecność byłego narzeczonego Carrie jest pewna?

2. sezon „I tak po prostu”: Czy wraz z Aidanem na ekrany wróci miłość byłych narzeczonych?

Jak podaje portal „Deadline”, John Corbett powróci w 2. sezonie I tak po prostu”! I to nie tylko na chwilę. Aktor podobno ma pojawić się w wielu odcinak, by znów wcielić się w rolę projektanta mebli i byłego narzeczonego Carrie Bradshaw. To dobra wiadomość dla fanów i fanek Aidana, który obok Samanthy (Kim Cattrall), jest jedną z najbardziej lubianych postaci serialu. Z niecierpliwością czekamy na informacje, które potwierdzą odrodzenie miłości pomiędzy byłymi narzeczonymi.

Wcześniej Johhn Corbett zapowiadał swój udział w 1. sezonie kultowego rebootu „Seksu w wielkim mieście”. Fani i fanki, zawiedzeni brakiem przebojowej Jones, czekali do ostatniego odcinka na wielki powrót Aidana. Ten jednak nigdy nie nastąpił. Całą sytuację skomentowała później Sarah Jessica Parker, która oprócz bycia odtwórczynią głównej roli, jest także współproducentem serialu. 

To było bardzo zabawne posunięcie z jego strony. Kiedy zwrócił się do mnie (bardzo grzecznie, bo John jest niezwykłym gentlemanem) i przeprosił za swój żart, powiedziałam mu tylko, że żyjemy w wolnym kraju, a jego słowa były całkiem śmieszne i bardzo urocze  jednocześnie zapytana o powrót Johna na plan serialu odpowiedziała – Myślę, że to możliwe. Nie mówię tak, ale nie wykluczam takiej możliwości.

Po finale 1. sezonu swoje stanowisko zajął także producent serialu, Michael Patrick King. Wyjaśnił, dlaczego Aidan nie pojawił się w żadnym z odcinków, nawiązując jednocześnie do śmierci męża Carrie, Mr. Biga. To było zbyt dużo dla Carrie, w tym sezonie wiele się wydarzyło. Chcieliśmy, żeby Bradshaw mogła pozbierać się po śmierci Biga i na spokojnie przeżyć okres żałoby. To dlatego ostatni odcinek nazywał Znów widzieć światło. Wielki powrót Aidana to coś, co dopowiedzieli sobie widzowie, a co nie było na tamten moment w naszych planach – wyjaśnił King.