Niewiele ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Antoni Królikowski odnalazł szczęście u boku Joanny Opozdy – koleżanki po fachu, prywatnie wieloletniej przyjaciółki aktora. Informacja o kolejnym związku gwiazdora (przypomnijmy, że pod koniec czerwca rozstał się z niezwiązaną z show-biznesem Katarzyną Dąbrowską) zaskoczyła jego fanów. Niemniej jednak szybko uznali, że Joanna Opozda bardzo do niego pasuje. Pod ich wspólnymi zdjęciami dominują pozytywne komentarze. Co więcej, chętnie dowiadują się kolejnych informacji na temat ich związku, a także zastanawiają się, jakie mają plany. Wszystko wskazuje na to, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski poważnie myślą o wspólnej przyszłości. W mediach właśnie pojawiły się informacje, według których para zaręczyła się.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zaręczyli się?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są razem od niewiele ponad miesiąca. W mediach pojawiły się jednak informacje, według których zaręczyli się. Lawinę spekulacji na ten temat wywołało najnowsze zdjęcie na Instagram Stories aktorki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, czyli mamy młodego gwiazdora. Na wspomnianej fotografii widać jedynie bukiet kwiatów. Uwagę fanów i mediów zwrócił natomiast opis, który dodała aktora. Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała hashtag #love oraz emotikon w kształcie pierścionka zaręczynowego. Zdjęcie zostało bardzo szybko usunięte, co tylko podkręciło plotki na temat statusu związku Asi Opozdy i Antka Królikowskiego.

Fani nie mają wątpliwości, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski zaręczyli się. Świadczyć ma o tym zdjęcie, które dziś (18 sierpnia 2020 roku) pojawiło się na Insagram Stories Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Dlaczego aktorka postanowiła je usunąć? Jeśli fani dobrze zinterpretowali opis zdjęcia, a Asia Opozda naprawdę przyjęła pierścionek zaręczynowy od Antka Królikowskiego, to prawdopodobnie zakochanym zależało na zachowaniu odrobiny prywatności.

Jak dotąd główni zainteresowani całą sprawą, czyli Joanna Opozda, Antoni Królikowski oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie skomentowali tych doniesień. Redakcja serwisu Pudelek próbowała skontaktować się z gwiazdą serialu Klan. Niestety aktorka nie odpowiedziała. Pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie pary.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda opublikowali wspólne zdjęcia na Instagramie! Są oficjalnie razem >>>