Pod koniec lutego tego roku Joanna Opozda została mamą po raz pierwszy. Aktorka urodziła chłopca, dla którego wraz z Antkiem Królikowskim, czyli jego ojcem, wybrała imię Vincent. Tak krótko się znamy a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku – napisała na swoim profilu na Instagramie tuż po porodzie. Niestety młoda mama i maleństwo nie mogli zbyt długo cieszyć się spokojem. Kilka dni później w rodzimych mediach pojawiły się bowiem informacje, według których rodzice małego Vincenta nie są już razem. Jak stwierdziła osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z serwisem „Pudelek”, Antek Królikowski nie był wierny swojej żonie, gdy ta była w ostatnich miesiącach ciąży. Główni zainteresowani nie skomentowali plotek. Jednak ostatnio Joanna Opozda wróciła na Instagram po krótkiej nieobecności – opublikowała urocze zdjęcie z synkiem, a poza tym opisała je za pomocą wymownego cytatu. O co chodzi?

Joanna Opozda opublikowała nowe zdjęcie z synem i dodała wymowny opis

W ubiegłą sobotę (5 marca) Joanna Opozda postanowiła pokazać swoim fankom i fanom nowe zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie Vincenta. Nowy post na Instagramie wywołał niemałe poruszenie w sieci. W komentarzach posypały się komplementy oraz słowa wsparcia. Co więcej, wiele osób stwierdziło, że urodzony 22 lutego 2022 roku chłopiec jest bardzo podobny do swojej mamy. Tak sam nosek – zauważyła wokalistka, która posługuje się pseudonimem Saszan. Zobaczcie poniżej.

Obserwatorki oraz obserwatorzy Joanny Opozdy zwrócili również uwagę na opis, który towarzyszy wspomnianej już fotografii. 

- Przepraszam pana z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata?

- Lepszego świata nie ma. Ty bądź lepszy a zmienisz świat – napisała Joanna Opozda na Instagramie. 

Nie wiadomo, czy Joanna Opozda chciała w ten sposób nawiązać do tego, co (rzekomo) dzieje się w jej małżeństwie, do macierzyństwa czy do sytuacji na świecie. 

__

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.