Joanna Opozda i Antonii Królikowski tworzą jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie. W sierpniu tego roku wzięli ślub. Natomiast chwilę później tabloidy poinformowały, że spodziewają się pierwszego dziecka. Przyszli rodzice na początku nie komentowali tych doniesień. „Dopiero” pod koniec września wydali oficjalne oświadczenie, w którym potwierdzili, że Joanna Opozda jest w ciąży, a jednocześnie poprosili o uszanowanie ich prywatności. Temat ucichł. Ostatnio jednak gwiazdorska para zaczęła chętniej poruszać kwestie związane z nadchodzącymi wielkimi krokami narodzinami dziecka. Co więcej, Joanna Opozda zdradziła, jak czuje się w ciąży.

Joanna Opozda ujawniła, jak czuje się w ciąży

Joanna Opozda odpowiedziała na pytania swoich obserwatorów i obserwatorek na Instagramie. Co ciekawe, osoby, które śledzą ją w mediach społecznościowych, chciały wiedzieć przede wszystkim, jak się czuje. Okazuje się, że (niestety) nie najlepiej. Podczas sesji Q&A popularna aktorka przyznała, że musi mierzyć się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niemniej jednak „daje radę”. 

„Nie będę ściemniać, nie czuję się za dobrze, mam duże problemy zdrowotne, ale jakoś daję radę” – przyznała Joanna Opozda za pośrednictwem Instagram Stories.

Joanna Opozda nie chciała jednak rozwijać tego tematu, co jest w pełni zrozumiałe. Kolejne pytania nie dotyczyły już samopoczucia aktorki w ciąży, ale m.in. kwestii związanych z nazwiskiem po ślubie (pełne nazwisko gwiazdy brzmi Joanna Opozda-Królikowska), a także jej pieska. Przy okazji odpowiedzi na pytanie o to, jak zwierzak zareaguje na pojawienie się nowego członka rodziny, Joanna Opozda pokazała dziecięce łóżeczko. Wraz z Antkiem Królikowskim postawili na stylowy model w kolorze białym – zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii.