Niedawno w mediach pojawiły się spekulacje, według których Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens chcą się pobrać w Grecji. Według nieoficjalnych informacji, para marzyła o gwiazdorskiej ceremonii, która miała zostać zapamiętana na długo. Co więcej, na ślubie i weselu miała pojawić się przedstawiciele branży finansowej, a także plejada rodzimych gwiazd. Plotki na temat ślubu w Grecji zostały nawet potwierdzone przez Joannę Przetakiewicz, czyli główną zainteresowaną całą sprawą. Jak się jednak okazuje, projektantka i biznesman od wczoraj są małżeństwem! Poza tym, nie pobrali się w Grecji, ale pod Warszawą. Zaskoczeni?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub w sekrecie!

Informacje na temat ślubu i wesela w Grecji okazały się nieprawdą. Joannie Przetakiewicz i Rinke Rooyensowi udało się odwrócić uwagę fanów oraz mediów, a tym samym zachować odrobinę prywatności. Niestety jeden z zaproszonych na uroczystość gości nie dochował tajemnicy – do sieci trafiło bowiem zdjęcie ze ślubu projektantki i biznesmana.

Para pobrała się wczoraj w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół. Ślub cywilny Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa odbył się pod Warszawą, a konkretnie w luksusowej willi projektantki. Z tej okazji wnętrze zostało ozdobione białymi kwiatami, na czele ze storczykami.

Joanna Przetakiewicz wybrała na tę okazję białą sukienkę maxi o prostym kroju i bez rękawów. Ślubną stylizację uzupełniła rozświetlającym makijażem oraz elegancką fryzurą. Projektantka wyglądała obłędnie! Co ciekawe, kilka godzin wcześniej Joanna Przetakiewicz zrelacjonowała swoje przygotowania do ślubu na Instagram Stories. Zapewniła fanów, że tego dnia bierze udział w bardzo ważnej sesji zdjęciowej, dlatego potrzebuje profesjonalnego makijażu oraz fryzury.

Teraz pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne zdjęcia ze ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa, którymi (mamy nadzieję) para podzieli się niedługo z fanami. Świeżo upieczonym małżonkom serdecznie gratulujemy!

Emma Stone wyszła za mąż! Kim jest wybranek aktorki? >>>