Odkąd Joanna Przetakiewicz związała się z Janem Kulczykiem, jej życie uczuciowe na stałe weszło pod lupę opinii publicznej. Choć związek nie przetrwał, stworzono na temat tej pary niestworzoną ilość plotek nie mających żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, który żyły własnym życiem na długo po tym, gdy każde z nich poszło w swoją stronę. 

Paris Hilton zerwała zaręczyny, ale nie chce oddać pierścionka. Nie zgadniecie dlaczego!

I choć zawodowo od dawna dla Przetakiewicz trwa dobra passa (z sukcesem prowadzi własną markę, a poza tym angażuje się w niezliczoną ilość inicjatyw, m.in. była jedną z jurorek Project Runway, a także gościem specjalnym 7. edycji Top Model), to właśnie prywatny obszar jej życia rozgrzewa wyobraźnię fanów najbardziej. 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą

Z Rinke Rooyensem projektantka spotyka się od dawna, ale dopiero teraz para zdecydowała się upublicznić swój związek. Radosną nowinę Przetakiewicz ogłosiła poprzez swój Instagram.

Piszecie, że namawiam was do mówienia o swoich uczuciach i emocjach, a sama się tym nie dzielę do końca. Teraz już nie mamy żadnych tajemnic. Zdjęcie pod spodem zrobiliśmy teraz. Tylko dla was. - skomentowała post ze ujęciem przedstawiającym ją w towarzystwie nowego chłopaka. 

Sądząc po ilości komentarzy, a ciągu 4 dni od publikacji ukazało się ich ponad tysiąc, szczerość projektantki i jej związek w ogóle spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. 

Z jednym z wywiadów otwarcie mówi także o nowej relacji z szerszej perspektywy, to znaczy o szalenie ciepłym przyjęciu jej nowego partnera przez synów. Jeśli wierzyć jej słowom, razem z Rinkem udało się projektantce na nowo stworzyć pełną rodzinę. Dorośli już synowie gwiazdy są podobno zachwyceni nową sytuacją, a cała piątka regularnie widuje się na rodzinnych niedzielnych obiadach. 

Wszystkie moje chłopaki się uwielbiają. Stworzyliśmy bardzo nowoczesną, patchoworkową rodzinę, dzisiaj takich współczesnych rodzin jest większość - skomentowała dla jednego z serwisów sama zainteresowana.

Jak sądzicie? Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to udana para

Zobacz także:

Mandy Moore wyszła za mąż!