Jon Hamm i Anna Osceola: historia związku

Poznali się w 2015 roku na planie hitowego serialu „Mad Men”, w którym on zagrał główną rolę Dona Drapera, a ona pojawiła się w ostatnim odcinku jako Clementine, recepcjonistka w centrum odnowy duchowej, do którego udał się nasz bohater. W 2020 roku pojawiły się spekulacje, że Jon Hamm i Anna Osceola spotykają się ze sobą – po tym, jak zostali kilkukrotnie zauważeni razem podczas pandemii.

We wrześniu 2021 roku wybrali się na wspólne wakacje do Włoch, jednak wciąż w żaden sposób nie komentowali swojej relacji. Dopiero w marcu 2022 roku oficjalnie zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie podczas afterparty po rozdaniu Oscarów. Następnie w maju pojawili się razem na premierze filmu „Bedwetter” Sarah Silverman.

Choć zakochani bardzo mocno starają się chronić swoją prywatność, niedawno Hamm zrobił wyjątek. W programie Howarda Sterna nadawanym przez internetową stację SiriusXM otworzył się na temat swojego związku z Osceolą. Przyznał, że z powodu wybranki serca po raz pierwszy zaczął myśleć o małżeństwie i dzieciach.

 To kolejny obszar w moim życiu, w którym czuję się bardzo dobrze i komfortowo. Jestem teraz w związku i jest mi dobrze – powiedział we wrześniu. To uczucie opiekowania się kimś i bycia zaopiekowanym.

Jon Hamm i Anna Osceola: zaręczyny

Następnie laureat Złotego Globu wyjaśnił, że sukces ich związku jest wynikiem jego pracy nad sobą, nad własnym zdrowiem psychicznym i zajęciem się traumą związaną ze śmiercią jednego z rodziców we wczesnym wieku. Kiedy tracisz kogoś tak ważnego dla ciebie jak matka, tak wcześnie, tworzy się rana, która blokuje emocjonalną dostępność – stwierdził gwiazdor, przypominając że mamę stracił, gdy miał 10 lat, z powodu raka okrężnicy. Ojciec aktora zmarł dziesięć lat później.

Dopiero w ciągu ostatnich kilku lat naprawdę dotknąłem tych wszystkich rzeczy, co sprawiło, że związek, w którym teraz jestem, stał się jeszcze bardziej znaczący i otworzył mnie na takie możliwości jak małżeństwo, posiadanie dzieci, definiowanie nowej wersji szczęścia, życia, dobrego samopoczucia – podsumował Hamm zapewniając, że jest „bardzo zakochany”.

Według najnowszych doniesień nie były to puste słowa, gdyż – jak obwieściły portale plotkarskie – po dwóch latach znajomości 51-letni Jon Hamm i młodsza od niego o 18 lat Anna Osceola są gotowi spędzić ze sobą resztę życia. Choć żadna ze stron oficjalnie nie potwierdziła informacji o zaręczynach, wiele wskazuje na to, w plotkach jest dużo prawdy.

Czy Jon rzeczywiście oświadczył się Annie? Kiedy tylko któreś z zainteresowanych skomentuje tę sprawę, z pewnością damy wam znać!

 

Zobacz także: