Julia Roberts to jedna z tych osób, których (prawdopodobnie) nie trzeba nikomu przedstawiać. To gwiazda światowego formatu. Choć media zza oceanu piszą o niej regularnie, a sama zainteresowana jest aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe posty, udaje jej się zachować prywatność. Swoją, jak również swoich najbliższych, na czele z mężem i dziećmi. Ostatnio aktorka, którą pokochałyśmy za role w takich filmach jak m.in. „Notting Hill”, „Erin Brockovich” czy „Stalowe magnolie”, zrobiła wyjątek i zaprosiła fanów oraz fanki do swojego świata. Opublikowała na Instagramie zachwycające zdjęcie z Danielem Moderem, z którym od 21 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo.

Julia Roberts i Daniel Moder na wspólnym zdjęciu

Dokładnie 4 lipca Julia Roberts i Danny Moder świętowali kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji popularna aktorka pokazała światu uroczą fotografię z prywatnej galerii, na której widać, jak całuje się z mężem. Wszystko wskazuje na to, że nawet po ponad dwóch dekadach razem bardzo się kochają. 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z komplementami oraz życzeniami. Nie ma wątpliwości, że nowe zdjęcie na oficjalnym profilu Julii Roberts wzbudziło niemałe zainteresowanie (nie tylko) jej obserwatorek i obserwatorów.

Julia Roberts i Daniel Moder – historia związku

21 lat razem – powiedzmy sobie szczerze – takie relacje w show-biznesie są rzadkością. Rocznica ślubu to dobra okazja do tego, by przypomnieć historię związku Julii Roberts i Daniela „Danny’ego” Modera. Światowej sławy aktorka ma za sobą kilka (mniej lub bardziej) poważnych związków, w tym z kolegami z branży. Jednak odnalazła szczęście „dopiero” u boku operatora, którego poznała na planie filmu „Mexican”. Na początku lipca 2002 roku wzięli ślub, natomiast w listopadzie tego samego roku na świat przyszły ich dzieci – bliźniaki – Hazel oraz Phinnaeus. Około trzy lata później Julia Roberts urodziła jeszcze chłopca, dla którego wraz z ukochanym wybrali imię Henry