Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych obecnie gwiazd w Polsce. Jej nazwisko kojarzone jest głównie z aktorstwem, jednak 21-latka nie pozwala się zaszufladkować. Julia Wieniawa ma na swoim koncie kilka utworów muzycznych (niedawno światło dzienne ujrzała tajemnicza, lekko mroczna ballada SMRC jej autorstwa), jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. To właśnie za pośrednictwem popularnej aplikacji poinformowała wczoraj o swoim nowym projekcie. Okazuje się, że gwiazda została współwłaścicielką marki, która zajmuje się produkcją naturalnych świec zapachowych.

Julia Wieniawa stała się współwłaścicielką marki, która produkuje świece zapachowe

Julia Wieniawa nie ma zamiaru spoczywać na laurach! Młoda gwiazda wciąż próbuje swoich sił w nowych dziedzinach i osiąga kolejne sukcesy. Jak poinformowała za pośrednictwem Instagramu, postanowiła wesprzeć markę House of Glam, która zajmuje się produkcją przyjaznych środowisku świeć zapachowych. „Wszyscy, którzy mnie znają i od lat oglądają wiedzą, że jestem totalną fanką świec zapachowych. Ale nie zwykłych, tylko najlepiej zdrowych i naturalnych, o których chciałabym wam opowiedzieć i przy okazji powiedzieć o mojej nowej inwestycji…” – powiedziała na Instagram Stories. Julia Wieniawa nie tylko wykupiła część udziałów w polskiej firmie, ale również została jej współwłaścicielką.

Świece zapachowe House of Glam – marki, której współwłaścicielką jest Julia Wieniawa, możecie kupić poniżej. Wystarczy, że klikniecie w interesujące was zdjęcie.

Świece zapachowe House of Glam są wykonywane z wosku sojowego i pszczelego. Co ważne, nie mają w składzie parafin, pestycydów czy herbicydów. Czas palenia wynosi około 45 godzin. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zwróciły uwagi na ich piękne, eleganckie, a zarazem minimalistyczne opakowania – z całą pewnością będą pasowały do wielu wnętrz.

Najlepsze marki osobiste kobiet – Julia Wieniawa, Anna Lewandowska i Olga Tokarczuk w czołówce rankingu „Forbes Women” >>>