Jak wygląda młodszy syn Justina Timberlake'a i Jessiki Biel Phineas? Jest pierwsze zdjęcie chłopca!

To, że ma przyjść na świat owiane było tajemnicą. O drugiej ciąży Jessiki Biel nie wiedział nikt – oczywiście poza najbliższą rodziną i przyjaciółmi aktorki i jej męża Justina Timberlake'a. Tym większe było więc zaskoczenie, gdy na początku lipca ubiegłego roku – w samym środku pandemii – na świat przyszedł drugi syn słynnej pary – Phineas. Po kilku dniach od zdarzenia Justin i Jessica oficjalnie potwierdzili narodziny drugiego syna i zdradzili jego imię, do tej pory jednak nie zdecydowali się pokazać, jak wygląda. Aż do teraz. Najwyższa pora – chłopiec ma już 11 miesięcy! 

Pierwsze zdjęcie drugiego syna opublikował Justin Timberlake. Dumny tata pochwalił się dzieckiem na Instagramie. A wszystko to z okazji Dnia Ojca, który w Stanach obchodzony jest w trzecią niedzielę czerwca, a więc w tym roku – o kilka dni wcześniej niż w Polsce.

„Bycie ojcem to najlepsze, co można sobie wymarzyć. Jestem wdzięczny moim ojcom i dziadkom za wytyczenie szlaków, za to, że poświęcali się, by spełniać moje marzenia i nauczyli mnie, że PRAWDZIWE ŻYCIE kryje się w drobnych momentach. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Ojców” – napisał pod galerią zdjęć, na których można zobaczyć go z dwoma synami – w tym właśnie malutkim Phineasem, ale i ze swoim z ojcem i teściem. 

Na pierwszym zdjęciu widać Justina ze starszym synkiem, 6-letnim Silasem. Na kolejnym zdjęciu – zrobionym zapewne przez Jessicę Biel jest już cała trójka. Chłopaki, w tym malutki synek gwiazdorskiej pary pochłonięci są grą komputerową. Niestety, nie widać zbyt dobrze ich twarzy (jakoś nas to nie dziwi), w oczy rzuca się jednak, że Phineas rośnie jak na drożdżach. Zresztą zobaczcie sami. Zdjęcie czeka na was w naszej galerii u góry strony.

Chcecie wiedzieć więcej o małym Phineasie? Przeczytajcie, co na jego temat powiedziała ostatnio Jessica Biel, która w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak udało jej się utrzymać ciążę w tajemnicy, a także co w jej życiu zmienił drugi syn. Spoiler? To urocze, ale i trochę zabawne.