Julia Wieniawa nie zwalnia tempa. Aktorka, wokalistka i bizneswoman kilka miesięcy temu wystartowała z autorską marką urodową. Jusee Cosmetics zadebiutowało na rynku niedawno, ale pomadki i tusz do rzęs podbiły serca wielu miłośniczek makijażu. Ale przedsiębiorcza i utalentowana gwiazda nie zamierza spoczywać na laurach. Jakiś czas temu na Instagramie pojawiło się zdjęcie 21-latki w komplecie do ćwiczeń – legginsach i bluzce – w kolorze kawy z mlekiem. Pod fotografią posypało się mnóstwo pytań o to, skąd są ubrania, ponieważ Julia nie oznaczyła kompletu. Wtedy właśnie zaczęto spekulować o tym, że Wieniawa pracuje nad kolejnym projektem, czyli autorską markę modową! I wszyscy, którzy to podejrzewali, mieli rację. Julia Wieniawa założyła markę ubrań LEMISS, a w sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia produktów oraz kampania autorstwa fotografki Gosi Turczyńskiej. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą? Aktor opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcia z gór >>>

LEMISS to marka ubrań stworzona przez Julię Wieniawę i Romę Janotę

Julia Wieniawa połączyła siły ze swoją przyjaciółką i projektantką Romą Janotą. Dziewczyny stworzyły wspólnie markę ubrań do ćwiczeń LEMISS, które sprawdzą się nie tylko podczas treningu, ale są również wygodnymi projektami do chodzenia na co dzień. „LEMISS to marka stworzona przez kobiety dla kobiet. Poznajcie moją przyjaciółkę Romę. Połączyła nas wspólna pasja do ruchu... i tak powstało LEMISS. Kocham tę dziewczynę”, napisała na Instagramie aktorka i influencerka, przedstawiając światu swój nowy brand z ubraniami.

Pierwsza kolekcja LEMISS składa się z minimalistycznych elementów, legginsów, topów z długim rękawem, body oraz sportowych biustonoszy. Co więcej, ubrania są wykonane z materiałów, które w większości pochodzą z recyklingu, a wszystkie mają ekologiczne certyfikaty. „W LEMISS chcemy tworzyć coś więcej niż ubrania- budować społeczność, w ramach której będziecie mogły motywować się wzajemnie do pracy nad sobą na wielu płaszczyznach: poszukiwanie harmonii w codzienności, troska o zdrowie, kształtowanie świadomości i branie życia w swoje ręce”, wyjaśnia Julia Wieniawa. Ceny za ubrania zaczynają się od 219 zł. Zobaczcie pierwszą kolekcję LEMISS w galerii powyżej.