Wygląda na to, że mamy nową parę w polskim show-biznesie. I to jaką piękną! Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem! Nie jest to jednak dla nas kompletne zaskoczenie, gdyż plotki, że aktorka i jej nieco starszy kolega po fachu mają się ku sobie, pojawiły się już jakiś czas temu. W sierpniu tego roku do sieci trafiły zdjęcia, na których Julia i Nikodem nie szczędzili sobie czułości – obejmowali i trzymali za ręce. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że aktorzy bardzo dobrze znają się od dawna, więc nic dziwnego, że lubią wspólnie spędzać czas i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Teraz okazuje się, że ich relacja to więcej niż przyjaźń.


Julia Wieniawa stworzyła markę odzieżową? >>>
 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem! 

Od kilku dni Julia Wieniawa dzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie ujęciami z gór. W swoich relacjach nie ukrywała, że jest tam razem z Nikodemem. On także potwierdził to u siebie, oznaczając Julię w jednym z postów. Ale dopiero dzisiaj opublikował kadry, które wskazują na to, że jest to wyjazd zdecydowanie bardziej romantyczny niż się wydawało. Rozbicki wrzucił dwa kadry z Wieniawą, z czego na jednym wyraźnie widać, że trzymają się za ręce. „Gołąbeczki” – skomentowała Ofelia, czyli, czyli wokalistka i aktorka Iga Krefft. Pozostali komentujący też rozpływają się w swoich reakcjach. Z kolei na komentarz w postaci emotikonki małpki zasłaniającymi oczy pokusiła się też Julia Wieniawa, co jest chyba wystarczająco wymowne, prawda?

Zarówno Julia, jak i Nikodem mają za sobą związki, o których sporo się mówiło. Zdolna 21-latka, laureatka tegorocznego plebiscytu Kobieta Roku GLAMOUR w kategorii STYL, wcześniej oficjalnie spotykała się z aktorem Antonim Królikowskim, a po nim z członkiem grupy Afromental, Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Z kolei Nikodem Rozbicki, znany z takich filmów jak Bejbi Blues czy z serii Listy do M., w przeszłości związany z Julią Kuczyńską, czyli Maffashion.