Pierwszy zwiastun (i plakat) filmu Disneya z udziałem Meghan Markle

Pamiętacie, jak pisaliśmy, że Meghan Markle podpisała kontrakt z Disneyem? Minęły zaledwie trzy miesiące, a już możemy zobaczyć oficjalny zwiastun (i plakat) filmu Disneya, w którym wzięła udział księżna.
To pierwsze zlecenie Meghan, odkąd ona i książę Harry ogłosili światu, że zamierzają ustąpić z rodziny królewskiej i samodzielnie się utrzymywać. Tym razem jednak całą, wielomilionową, gażę Markle planuje przeznaczyć na cele charytatywne – a konkretnie przekazać ją na rzecz organizacji Elephants Without Borders, pomagającej chronić słonie przed kłusownikami. Bo to właśnie słoniom, i innym afrykańskim zwierzętom, poświęcony jest dokumentalny film Disneya, do którego Meghan Markle użyczyła głosu. Niestety, na zwiastunie opublikowanym przez Disneya na Instagramie jeszcze nie usłyszymy Meghan, dowiadujemy się jednak, że księżna będzie narratorem całej opowieści. Poznajemy także datę premiery produkcji. Film dokumentalny o słoniach „Elephant”, którego lektorką jest Meghan zadebiutuje na platformie streamingowej Disney + już 3 kwietnia!

Będzie to jeden z dwóch filmów dokumentalnych o zwierzętach, które niedługo będzie można obejrzeć na platformie Disney+. Drugi – „Dolphin reef” poświęcony będzie delfinom, a historię tę opowie Natalie Portman. Tego także dowiadujemy się z opublikowanego przez Disneya zwiastunu. Zresztą zobaczcie sami. My już nie możemy się doczekać!

Meghan Markle wystąpi w nowym show Netfliksa?