Austin Butler i Kaia Gerber, czyli jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie i w internecie, ma być podobno o krok od ołtarza. Według informacji, które się pojawiły w zagranicznych mediach, aktor miał już oświadczyć się 21-letniej modelce, kilka tygodni temu.

Obecnie Butler jest jednym z najbardziej hot aktorów młodego pokolenia, po tym, jak zagrał w filmie biograficznym króla rock and rolla, Elvisa Presleya. Teraz czekamy na film „Diuna 2” z jego udziałem. Układa mu się jednak jak się wydaje nie tylko w życiu zawodowym, lecz także prywatnym. Wygląda na to, że Austin i Kaia, córka supermodelki Cindy Crawford są gotowi na kolejny krok w swoim związku.

Czy Austin Butler oświadczył się Kai Gerber?

Od kilku dni nazwiska Austina Butlera i Kai Gerber wybrzmiewają w amerykańskiej prasie głośniej niż kiedykolwiek. Według serwisu Deux Moi, który odpowiedzialny jest za ujawnienie niektórych hollywoodzkich romansów, takich jak związek Taylor Swift i Matty'ego Healy'ego, 31-letni aktor oświadczył się już top modelce.

Film udostępniony przez Deux Moi pokazuje rozmowę, w której bliskie parze źródło potwierdza, że ​​Kaia i Austin są zaręczeni. Z informacji wynika, że ​​oświadczyny miały się odbyć w kwietniu tego roku, ale szczegóły tego wydarzenia ani ślubu, który ma być już planowany, nie są  znane. Jednak PageSix.com donosi, że w czwartek w tym tygodniu Austin i Kaia spotkali się z jej rodzicami w jednej z restauracji w Los Angeles. Swobodny obiad trwał dość długo, cała czwórka dużo rozmawiała. Czyżby o planowanym ślubie?

Na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia zaręczyn ani nie widzieliśmy, żeby Gerber nosiła pierścionek na palcu serdecznym, będziemy musieli więc poczekać, na kolejne szczegóły odnośnie tej pary (narzeczonych?).

Austin Butler i Kaia Gerber – związek

Chociaż Butler i Gerber nigdy nie mówili publicznie o swoim związku a w swoich mediach społecznościowych udostępniają praktycznie tylko materiały dotyczące ich pracy, nie oznacza to, że ukrywają swoją miłość. Swój oficjalny debiut jako para zaliczyli na czerwonym dywanie podczas gali MET 2022. Jednak warto przypomnieć, że 21-letnia Kaia i 31-letni Austin zaczęli spotykać się pod koniec 2021 roku, kilka miesięcy po zakończeniu długich związków; ona z Jacobem Elordim, a on z Vanessą Hudgens.

fot. Daniele Venturelli / Getty Images