Met Gala 2023 jasno wskazuje na to, że w show-biznesie nada trwa baby boom. Wydarzenie stało się bowiem pretekstem do ogłoszeniu wielu radosnych nowin. Podczas gali nie tylko Serena Williams poinformowała o drugiej ciąży. Taką samą wiadomością podzieliła się również znana modelka. Karlie Kloss i Joshua Kushner spodziewają się drugiego dziecka. Wielkość brzucha modelki wskazuje natomiast, że parze pozostało już niewiele czasu oczekiwania. Jak zatem Karlie Kloss udało się utrzymać ciążę w tajemnicy przez tyle czasu? Okazuje się, że nawet ona sama jest tym zaskoczona. Dzięki temu jednak Met Gala 2023 już zawsze będzie kojarzyła się również z tym, że właśnie podczas wydarzenia Karlie Kloss ogłosiła drugą ciążę.

Karlie Kloss jest w ciąży – Historia związku

Karlie Kloss i Joshua Kushner są parą od czerwca 2012 roku. Uczucie, które ich połączyło, jest o tyle niezwykłe, że para jest właściwie nierozłączona. Można to obserwować w mediach społecznościowych, bo modelka chętnie dzieli się na Instagramie fotografiami. Przez lata był zatem czas, żeby przyzwyczaić się do pięknych obrazków z życia tej dwójki. Z czasem nic się nie zmienia, a tych dwoje serwuje kolejne newsy podkreślające, że żyją w udanym i szczęśliwym związku. 25 lipca 2018 roku ich relacja weszła na kolejny etap. Właśnie wtedy bowiem Joshua Kushner oświadczył się Karlie Kloss, a modelka powiedziała „tak”. Na ślub nie kazali długo czekać swoim fanom i fankom. Zaledwie trzy miesiące później na palcu Karlie Kloss obok pierścionka zaręczynowego pojawiła się obrączka. Kolejny wielki dzień w życiu tej pary nastąpił 11 marca 2021 roku. Właśnie wtedy urodził się ich syn. Teraz już wiadomo, że Levi Joseph nie będzie jedynakiem. Chłopiec już wkrótce zostanie starszym bratem.

Karlie Kloss jest w ciąży – Drugie dziecko

Karlie Kloss na Met Galę 2023 wybrała mocno dopasowaną sukienkę, która tylko podkreśliła sporych rozmiarów ciążowy brzuch. Jak to się stało, że modelce udało się ciążę utrzymać w tajemnicy przez tyle miesięcy? Jej komentarz nie pozostawia żadnych wątpliwości. Jestem szczerze zaskoczona, że mogłam utrzymać to w tajemnicy tak długo – powiedziała w rozmowie z „ET”. Jaki jest jej sekret? Duże zimowe płaszcze – zdradziła z pełną szczerością zaskoczona modelka. Czy zatem teraz wszystkie gwiazdy noszące okrycia wierzchnie w wersji oversize będą podejrzewane, że coś pod nimi ukrywają? Być może, ale zanim do tego dojdzie przed nami całe lato, które być może obnaży jeszcze kilka ciążowych brzuchów przed wścibskim obiektywem paparazzi.

Już po urodzeniu pierwszego dziecka Karlie Kloss mówiła wiele na temat tego, jak macierzyństwo odmieniło jej życie. Wszystko się zmienia – opowiedziała w jednym z wywiadów. Myślę, że ostatnie kilka lat zmieniło również nas, ale zostanie mamą? Zaczęłam być dużo bardziej efektywna. Teraz właściwie wszędzie jestem na czas. I jestem multitaskerem. Robię tysiąc rzeczy. Ale myślę, że też priorytety po prostu się zmieniły – podsumowała. Ta rewolucja najwyraźniej ma wiele plusów, bo Karlie Kloss i Joshua Kushner zdecydowali się na drugie dziecko. Levi Joseph, który urodził się 11 marca 2021 roku, już wkrótce doczeka się brata lub siostry. Płeć drugiego dziecka Karlie Kloss nie została jednak jeszcze potwierdzona przez modelkę ani jej męża.