Met Gala 2023 to nie tylko ubrania, o których nie da się zapomnieć. Choć wydarzenie przejdzie do historii za sprawą gwiazd w strojach kotów i innych stylizacji będących hołdem dla Karla Lagerfelda, to nie tylko z tego powodu. Działo się bowiem wiele i nie zabrakło zdarzeń, które mocno odwracały uwagę od głównego tematu. Okazuje się, że dla niektórych osób Met Gala była świetną okazją, żeby ogłosić ciążę. Jedną z nich była Serena Williams. Gwiazda tenisa uznała, że właśnie pojawieni się na czerwonym dywanie, będzie idealnym momentem, żeby w końcu podzielić się radosną nowiną, a żeby nie pozostawiać żadnych niedomówień, to w mediach społecznościowych dodała jeszcze całą sesję zdjęciową opatrzoną bardzo wymownym komentarzem.

Serena Williams jest w ciąży – Życie rodzinne

Serena Williams skupiając się na karierze sportowej długo nie mogła znaleźć miłości. Kiedy wreszcie ją spotkała, nie miała pojęcia, że stoi przed nią przyszły mąż, a także ojciec jej dzieci, bo jak właśnie się dowiedzieliśmy, ich rodzina wkrótce się powiększy, a Alexis Olympia zyska brata lub siostrę. Jak to wszystko się zaczęło? Alexis Ohanian nie interesował się tenisem, a Serena Williams nie miała pojęcia o istnieniu serwisu Reddit, który on współzałożył. Połączyło ich przypadkowe spotkanie w hotelowej restauracji we Włoszech. Pierwsza rozmowa, którą ze sobą odbyli, zaczęła się od wzmianki o szczurze. Czy tak zaczyna się wielka miłość? Wszystko na to wskazuje. Tenisistka zaprosiła go tamtego dnia na swój mecz, a co działo się później to już ich słodka tajemnica, bo para początkowo ukrywała swój związek. W mediach społecznościowych pierwszy wspólny post pojawił się dopiero w sierpniu 2016 roku. Ten jednak też nic nie zdradzał, bo na fotografii zamieszczonej przez tenisistkę było jeszcze wiele innych osób. Pierwsze wspólne zdjęcie mogliśmy zobaczyć dopiero w listopadzie 2016 roku. Para pokazała na nim kadr z imprezy kostiumowej. Fani i fanki nawet nie zdążyli ochłonąć po tym newsie, kiedy przygotowano dla nich kolejne rewelacje.

10 grudnia 2016 roku Alexis Ohanian oświadczył się Serenie Williams. Dynamika ich relacji była taka, że nie każdy mógł za nią nadążyć. W kwietniu 2017 roku Serena Williams oznajmiła, że jest w ciąży. 1 maja 2017 roku Serena Williams i Alexis Ohanian zaliczyli swój towarzyski debiut pojawiając się razem na Met Gali. Kilka miesięcy później byli już rodzicami. 1 września przyszła bowiem na świat Alexis Olympia. Kolejnym etapem w ich związku, który przypieczętował łączące ich uczucie był ślub. Ceremonia odbyła się 16 listopada 2017 roku. Gwiazda tenisa przez lata świetnie łączyła życie zawodowe i rodzinne, jednak w ubiegłym roku przekazała swoim fanom i fankom informację, że kończy swoją przygodę z zawodowym tenisem. Nigdy nie lubiłam słowa emerytura. Nie czuje, że jest to słowo dla mnie. Myślałam o tym, jako o przejściu, ale chcę być ostrożna z tym, jak używam tego słowa, które oznacza coś bardzo konkretnego i ważnego dla ludzi. Może najlepszym słowem na określenie tego, co mnie czeka, jest ewolucja. Jestem tutaj, żeby powiedzieć wam, że ewoluuję od tenisa w kierunku innych rzeczy, które są dla mnie ważne. Kilka lat temu po cichu założyłam firmę Serena Ventures. Niedługo potem założyłam rodzinę. Chcę powiększyć tę rodzinę – mogliśmy przeczytać w jej oświadczeniu, które jasno wskazywało, że prędzej lub później Serena Williams ogłosi kolejną ciążę.

Serena Williams jest w ciąży – Serena Williams spodziewa się drugiego dziecka

Met Gala to święto przede wszystkim mody, a więc komentowane są głównie stroje zaproszonych gości i gościń, a także ich dopasowanie do tematu obowiązującego w danym roku. Pomimo że Serena Williams pojawiła się w zwracającej uwagę sukni zaprojektowanej przez dom mody Gucci, to jednak dużo większe zainteresowanie wzbudził jej ciążowy brzuch. Gwiazda tenisa nie pozostawiła też nic w sferze domysłów. Na Instagramie zamieściła całą sesję zdjęciową i opatrzyła ją komentarzem, który potwierdza, że razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka.

Byłam podekscytowana, kiedy Anna Wintour zaprosiła naszą trójkę na Met Galę – napisała na Instagramie Serena Williams.