23-letnia Karolina Małysz i jej partner Kamil Czyż są już po ślubie! Córka Adama Małysza, słynnego polskiego skoczka narciarskiego i Izabeli Małysz, którą możemy oglądać w obecnej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami wprawdzie prowadzi swoje życie z dala od show-biznesu, jednak podobnie jak jej rodzice budzi zainteresowanie opinii publicznej. Na Instagramie obserwuje ją ponad 26 tysięcy osób, które z zapartym tchem wyczekują zdjęć z kolejnych podróży, które są nie tylko pasją Karoliny, ale i Kamila Czyża, teraz już jej męża. Teraz na profilu świeżo upieczonej panny młodej pojawiają się także zdjęcia ślubne. Ostatnio Karolina Małysz pokazała nawet film ze ślubu, a właściwie jego zwiastun. Przygotujcie chusteczki!

Film z wesela Karoliny Małysz i Kamila Czyża – Zwiastun

„Zwiastun ślubny” – napisała wczoraj Karolina Małysz na Instagramie w poście z krótkim wideo, na którym obejrzeć można fragment ceremonii ślubnej, a następnie wesela. Nie mogliśmy powstrzymać wzruszenia, słuchając, jak para młoda składa sobie przysięgę małżeńską. By następnie poczuć atmosferę hucznej zabawy w iście polskim stylu! Przede wszystkim jednak ujęły nas sceny przygotowań do ślubu, a także przepiękne górskie krajobrazy przepięknie uchwycone przez Creative Love Weddings. Najlepiej zresztą zobaczcie sami: 

Ślub i wesele Karoliny Małysz

Ślub Karoliny Małysz i Kamila Czyża odbył się 4 września 2021 roku. Nikt chyba nie spodziewał się, że odbędzie się tak szybko. Jeszcze niedawno Iza Małysz wspominała, że szykując ceremonię i wesele, chętnie skorzysta z rad Izabeli Janachowskiej, ślubnej ekspertki, która w tanecznym show Polsatu wciela się obecnie w rolę prowadzącej. 

Po złożeniu przysięgi państwo młodzi wraz z rodzicami i gośćmi udali się do domu weselnego w okolicach Żywca. Podobno wśród zaproszonych na ślub i wesele osób pojawiła się Justyna Żyła. Na przyjęciu weselnym państwo młodzi postawili na swoje ulubione utwory. Pierwszy taniec miał się odbyć do przeboju Something Just Like This Coldplay & The Chainsmokers. Generalnie jednak wesele utrzymane było w góralskim stylu z elementami glamour, co zresztą doskonale widać na zwiastunie do filmu z wesela.

Karolina Małysz – suknia ślubna [zdjęcia]

Karolina najpierw postawiła na gładką białą suknię na grubych wiązanych ramiączkach i z gorsetową górą. Następnie przebrała się w delikatną suknię z tiulu o kroju princess / księżniczkowym zdobioną niewielkimi aplikacjami w kształcie kwiatów, na cieniutkich ramiączkach i z dekoltem w kształcie litery V. Karolina postawiła też na dość klasyczny bukiet z róż w kilku odcieniach. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do szczegołowego artykułu o sukniach ślubnych Karoliny Małysz.

Iza Małysz podzieliła się zdjęciami z wesela córki na Instagramie

Od kiedy Iza Małysz bierze udział w programie Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami chętniej dzieli się swoim życiem na Instagramie. Na jej koncie @izamalysz możemy zobaczyć historie zza kulis tanecznego show, ale i urywki z życia jej rodziny. Iza nie omieszkała podzielić się swoim szczęściem i zamieściła na Instagramie zdjęcie ze ślubu i wesela swojej córki Karoliny. Na zdjęciu Karolina pozuje ze swoim świeżo upieczonym mężem. Dumna mama opublikowała także swoje zdjęcie z weselnego parkietu – jak widać swoje nowe umiejętności taneczne wykorzystała, bawiąc się z mężem. 

Zobacz także:

Karolina Małysz i Kamil Czyż - historia związku

Karolina i Kamil parą są od ośmiu lat. Zaręczyli się już w 2019 roku, oczywiście podczas jednej ze swoich wspólnych podróży – w Barcelonie. Od początku myśleli o ślubie. Realizację swoich planów przesunęli jednak w czasie z powodu pandemii koronawirusa. Tym bardziej że zależało na tym, by zorganizować duże wesele. Chcieli świętować ten dzień z rodziną oraz przyjaciółmi bez ograniczeń. Co do planów na przyszłość, to zapewne najpierw odbędą podróż poślubną a następnie będą kontynuowali studia w Krakowie. 

Kamil Czyż – kim jest mąż Karoliny Małysz

Niewiele wiadomo o mężu Karoliny. Tak jak ona jest studentem. Na pewno jest też pasjonatem podróży jak żona. Jego hobby to także motoryzacja. Bierze udział w wyścigach motocyklowych enduro oraz na quadach. Nawet w dzień ślubu udało mu się podkreślić swoją miłość do motoryzacji – jak możemy zobaczyć na zdjęciu zamieszczonym przez Izę Małysz na Instagramie, w ślubnej scenerii nie zabrakło motocykla.