To z pewnością wyjątkowy czas dla całej rodziny Małyszów. I to bynajmniej nie z powodu najsłynniejszego jak do tej pory członka klanu – Adama. Tym razem oczy wszystkich zwrócone są na panie. Żonę skoczka – Izabelę możemy podziwiać na parkiecie „Tańca z gwiazdami”, a córka sportowca – Karolina Małysz w zeszły weekend wzięła ślub. Co wiemy o ceremonii? I jak wyglądała panna młoda?

Szczegóły ślubu córki Adama Małysza – Karoliny

W sobotę 4. września Karolina wraz z Kamilem Czyżem stanęła na ślubnym kobiercu. Para byłą zaręczona od 2019 roku. Córka skoczka pochwaliła się w sieci zdjęciem pierścionka. W jednym z wywiadów Izabela Małysz wyznała, że Karolina planuje wyjść za mąż jeszcze w tym roku, jednak szczegóły wydarzenia udało się zachować w tajemnicy do samego końca. Mama panny młodej nie ukrywała radości, o czym świadczą zdjęcia, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Młoda para do ślubu pojechała nietuzinkowym pojazdem, bo terenowym Mercedesem. Zabawa miała miejsce w domu weselnym w Szczyrku. Na przyjęciu pojawiła się m.in. Justyna Żyła. Oczy wszystkich gości były zwrócone na pannę młodą, która zwłaszcza w jednej z dwóch sukni prezentowała się, jak prawdziwa księżniczka.

Suknie ślubne Karoliny Małysz

Zgodnie z modą panna młoda postawiła na dwie kreacje w tym wyjątkowym dniu. Na ceremonię Karolina wybrała szykowną, białą suknię na grubych ramiączkach, która podkreśla talię. Na weselu zaprezentowała się w drugiej kreacji autorstwa Patrycji Kujawy. Model Martina z kolekcji 2020/21 to wybór bardziej efektowny, odsłaniający ciało. Cienkie ramiączka podkreśliły dekolt w kształcie litery V, a kwiatowe aplikacje subtelnie rozmywały się ku szerokiemu dołowi z biało-cielistego tiulu. Dziewczęcy look podkreśliły rozpuszczone, pofalowane włosy i delikatny złoty naszyjnik. Dopełnieniem był bukiet jasnych róż. W podobnym stylu zaprezentowała się Joanna Opozda na swoim ślubie z Antkiem Królikowskim.

Patrycja Kujawa – to jej sukienki kochają gwiazdy

Na swoim profilu na Instagramie Patrycja Kujawa napisała:

Nigdy nie przeszło mi przez myśl, że córka legendy sportu pójdzie w sukni z mojego atelier do ślubu

Projektantka zachowała dyskrecję do czasu ślubu i opublikowała zdjęcie panny młodej w wyjątkowej kreacji dopiero po wydarzeniu.

Gwiazdy chętnie noszą kreacje z atelier Patrycji Kujawy. Do fanek projektantki należą topowe, polskie celebrytki m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Doda, Blanka Lipińska, Anna Wędzikowska, czy Natalia Siwiec.

Przyznajemy, że Karolina Małysz w obu sukniach wyglądała pięknie, a młodej parze życzymy szczęścia i miłości w małżeństwie!

Zobacz także: