Od hucznego wesela Rogera Salli i Karoliny Pisarek, a właściwie Karoliny Pisarek-Salli, bo finalistka 5. edycji „Top Model” po ślubie postanowiła zmienić nazwisko i do swojego dodać nazwisko męża, minęło 10 dni. Uroczystość wciąż budzi jednak ogromne emocje. Między innymi dlatego, że właśnie wyszło na jaw, ile młoda para (albo ich rodzice) wydała na zorganizowanie ceremonii.

Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla: Ile wydali na wesele?

No cóż, nie mieliśmy złudzeń, że sporo, ale musimy przyznać, że kwota zwala z nóg. Jak podaje magazyn „Party”, Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla na ślub i wesele wydali bowiem okrągły milion złotych! Nietrudno się dziwić. Przygotowania do ślubu i wesela od samego początku śledziły kamery TVN, można się było zatem spodziewać, że zostaną zorganizowane z pompą. Tym bardziej, że pan młody, a właściwie już mąż Karoliny Pisarek jest przecież dziedzicem fortuny. A ponieważ ślub bierze się raz w życiu (przynajmniej z założenia), zakochani nie chcieli na nim oszczędzać. Kilkadziesiąt tysięcy złotych influencerka wydała już na same suknie ślubne, bo zamiast jednej czy dwóch zdecydowała się aż na trzy. Sporo musiało kosztować też miejsce, w którym odbyło się wesele, czyli wynajęcie podwarszawskiego luksusowego kompleksu Pałac i Folwark Łochów, który, jak udało się już ustalić, miał tego dnia pełne obłożenie. A warto dodać, że ceny za talerzyk kształtują się tam na poziomie 259-359 złotych, a nocleg kosztuje od 320 do 700 zł za osobę – w zależności od pokoju. Wesele Karoliny Pisarek-Salli i Rogera Salli obfitowało też w liczne atrakcje. Dla gości przygotowano specjalne strefy wypoczynku, zaaranżowane pod wpływem inspiracji pasjami państwa młodych. Były pokazy barmańskie, fajerwerki, a nawet koncert Nicka Sincklera! Nie mówiąc już o przepięknej scenografii ślubnej – bardzo w stylu glamour, z wykorzystaniem ponad 7,5 tysiąca kwiatów (przywiezionych na ceremonię aż trzema tirami). Sam tort weselny pary miał aż 6 pięter, a słodkości podczas wesela było dużo, dużo więcej. To po prostu musiało kosztować. 

Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla: Podróż poślubna

A to jeszcze nie koniec wydatków. Zgodnie z tradycją para młoda wybiera się jeszcze na „miesiąc miodowy”. Gdzie w podróż poślubną pojadą Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla? Tego jeszcze nie wiadomo. Już mówi się jednak o tym, ile ma ona kosztować. Młodzi liczą się z wydatkiem kilkudziesięciu tysięcy złotych. Czyżby planowali wybrać się na Malediwy, gdzie Roger Salla oświadczył się influencerce? Kto wie, coś nam się jednak wydaje, że i w tej kwestii planują naprawdę zaszaleć. Stay tuned!