Karolina Pisarek zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie „Top Model”. 4 lata temu postanowiła, że spróbuje swoich sił na castingu do produkcji TVN i zachwyciła jurorów. Karolina znalazła się w finale programu – edycję wygrał wówczas Radek Pestka. Od tamtej pory minęło trochę czasu, a kariera Karoliny Pisarek nabrał tempa. Modelka ma na koncie liczne sesje zdjęciowe, zarówno w kraju, jak i za granicą, a także udział w kampaniach reklamowych (m.in. Pantene i Huawei). Pojawiła się również na okładkach wielu magazynów, m.in. „Glamour”. 

Karolina Pisarek powraca do „Top Model”! W jakiej roli zobaczymy ją w tegorocznej edycji programu?

1 maja wystartowały internetowe castingi do kolejnej edycji „Top Model”. Karolina Pisarek nagrała wtedy wideo, które opublikowała na swoim Instagramie. Modelka zachęciła wszystkich, którzy się wahają, do podjęcia ryzyka i zapewniła, że program TVN zmienił jej życie. „Pamiętam jak równo 5 lat temu poszłam na casting do programu.. Ogromny stres, ale również moja „wygrana na loterii”, bo właśnie tego dnia zdobyłam się na wykonywanie pracy, która skradła moje serce. Podróże, sesję zdjęciowe, prace na planie, reklamy, eventy, czerwone dywany! Czy spodziewałam się takiego finału? Totalnie nie! Moje życie zmieniło się o 180° i była to moja NAJLEPSZA decyzja w życiu”, przekonywała na swoim profilu. 

Karolina Pisarek opowiedziała o związku ze starszym mężczyzną. Jak czuje się u boku Jaime'go Camary? >>>

Karolina niedawno wygrała program „Ameryka Express” i wychodzi na to, że przygoda z telewizją bardzo jej się spodobała, ponieważ wróciła na plan tegorocznej edycji „Top Model”. Właśnie trwają prace nad nowymi odcinkami programu TVN. Pisarek kilka dni temu opublikowała zdjęcie na Instagram Stories z planu „Top Model”. Fani zastanawiali się i spekulowali, w jakiej roli modelka wróciła do programu. Niektórzy uważali, że zastąpi Joannę Krupę w roli głównej jurorki i prowadzącej, ale tak się nie stanie. Gwiazda również pracuje przy obecnej edycji, a jej rola pozostaje niezmieniona. Inni twierdzili, że Karolina pojawiła się w programie jednorazowo w charakterze gościa. Modelka jest jednak tajemnicza i do tej pory nie zdradziła, w jakim charakterze znalazła się na planie programu TVN. Ale serwisowi Gala.pl udało się to ustalić!

Co w takim razie Karolina Pisarek robi w tegorocznym „Top Model”? Wczoraj TVN potwierdził, że modelka została współprowadzącą kulisy programu, czyli Top Model. Front Row. – Tej jesieni poprowadzi ją wybuchowy duet byłych uczestników programu Top Model – znany z ostatniej serii spin-offu Jakob Kosel oraz modelka i influencerka Karolina Pisarek. To może oznaczać tylko jedno – będzie się działo! (...) Karolina i Jakob zajrzą nie tylko za kulisy castingów, bootcampu, sesji zdjęciowych czy pokazów mody, ale postawią przed uczestnikami dodatkowe zadania, a jurorów wezmą w krzyżowy ogień pytań. Prowadzący odwiedzą także dom Top Model, uchylając rąbka tajemnicy i zdradzając jak wygląda codzienność modeli – czytamy w oficjalnym oświadczeniu. 

Top Model 9 – co wiemy o kolejnej edycji popularnego programu TVN?

Nowa edycja „Top Model” jest wyjątkowa, ponieważ w tym roku castingi odbywały się online. Uczestnicy wypełnili formularz i musieli nagrać wideo, przekonujące do swojej kandydatury. Następnie jury w składzie Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki wyłoni kandydatów, którzy mają szansę trafić do finału programu. Jury w tym roku po raz pierwszy przyznają również srebrny bilet – spośród nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybrał uczestnika, który najbardziej przypadł mu do gustu, ale to od widzów będzie zależało, kto z wytypowanych przez jury kandydatów otrzyma „srebrny bilet”, czyli miejsce w bootcampie. Nie zmienia się również opcja złotego biletu – kandydaci mają szansę na otrzymanie przepustki, która zapewni im miejsce w domu modelek. Nowa edycja programu „Top Model” 9 trafi na ekrany już jesienią tego roku! Czekacie?