Karolina Pisarek nie zwalnia tempa. Pracowita celebrytka, którą tej jesieni można było oglądać w 13. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, pochwaliła się właśnie swoim kolejnym ekscytującym projektem. Próbująca swoich sił w różnych dziedzinach show-biznesu 25-latka zdradziła właśnie, że ponownie pojawiła się na planie filmowym.

Karolina Pisarek spełnia swoje aktorskie marzenia

Zwyciężczyni 2. sezonu show „Ameryka Express” ma już na swoim koncie niewielką rolę w filmach z serii „365 dni”. Karolina Pisarek zagrała tam Amelię – siostrę Nacho (w tej roli Simone Susinna), czyli nowego obiektu westchnień głównej bohaterki erotycznej sagi autorstwa Blanki Lipińskiej. Po przygodzie na planie drugiej i trzeciej części hitu Netfliksa przyszedł czas na pierwszą w jej karierze produkcję przeznaczoną na duży ekran.

Nie mogę się doczekać, kiedy film będzie w kinach. Już w przyszłym roku mój debiut kinowy zostanie zaliczony. Cudowne uczucie! – oznajmiła za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Mowa o komedii „Wieczór kawalerski” w reżyserii Szymona Gonery.

„Wieczór kawalerski” opowiada historię beztroskiej zabawy podczas wieczoru kawalerskiego, która za sprawą bezwzględnych mafiozów przerodzi się w istne piekło. To połączenie „Kac Vegas” i „Pulp Fiction” – zapowiada twórca.

Karolina Pisarek zdradziła, że na planie nowego filmu czuła się bardzo komfortowo, co w dużej mierze było zasługą niezwykle pomocnej i przyjaźnie nastawionej do niej ekipy.

Rzeczywiście, kiedy pierwszy raz byłam na planie filmowym, czyli półtora roku temu na planie „365 dni”, to miałam ogromny stres. Tym razem czułam się bardzo dobrze. Też dlatego, że zostałam otoczona ogromną opieką. Naprawdę o mnie dbali. Pytali się cały czas, czy jest mi zimno. Chcieli mi przynosić herbatki, więc naprawdę byłam traktowana bardzo dobrze i czułam się na planie jak w domu – wyznała w rozmowie z reporterem serwisu Pomponik.pl.

Karolina Pisarek o roli w filmie „Wieczór kawalerski” z Mateuszem Banasiukiem

Główną rolę w nowym filmie z udziałem Karoliny Pisarek zagrał Mateusz Banasiuk. Influencerka ujawniła, że otrzymała rolę w tym filmie dzięki jego poleceniu.

Zobacz także:

To głównie jemu zawdzięczam to, że pojawię się w filmie, dlatego że mnie polecił reżyserowi i producentowi. Dziękuję Mati – powiedziała w rozmowie z Damianem Glinką.

Okazuje się, że tym razem Karolina Pisarek nie musiała nawet brać udziału w castingu.

Po jego poleceniu poszłam na plan. (...) Moja rola była dość bliska temu, co robię na co dzień, bo po prostu odegrałam rolę celebrytki.  Jakkolwiek to nie brzmi, ten świat celebrycki towarzyszy mi bardzo często, więc nie miałam większego problemu wejść w rolę – wyjawiła.

Poza Mateuszem Banasiukiem i Karoliną Pisarek w „Wieczorze kawalerskim” występują też m.in. Joanna Opozda, Rafał ZawieruchaPatryk Szwichtenberg. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia z planu produkcji.

Karolina Pisarek ujawniła, że premiera filmu planowana jest na drugą połowę 2023 roku.

Planujecie wybrać się do kina na tę produkcję?