Lubiany przez widzów program „Azja Express” po trzyletniej przerwie powraca na antenę TVN. Podróżniczy format z udziałem gwiazd zostanie wyemitowany już po raz piąty. Dwie pierwsze edycje, podobnie jak tegoroczna odsłona show, były realizowane w Azji. Z kolei zdjęcia do 4. i 5. sezonu (wówczas pod nazwą „Ameryka Express”) odbywały się w Ameryce Południowej. Tej wiosny w niezapomnianą wyprawę wyruszy osiem par, w tym między innymi Kasia i Andrzej Gąsienicowie, którym popularność przyniósł hit telewizji TTV, „Gogglebox. Przed telewizorem”. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat ich życia prywatnego. 

Kim są Kasia i Andrzej Gąsienicowie?

Kasia i Andrzej Gąsienicowie to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych par w „Gogglebox. Przed telewizorem”. Pochodzące z Zakopanego małżeństwo dołączyło do obsady hitowego show TTV kilka sezonów temu i od razu skradło serca telewidzów. Jak trafili do programu? Jędrek w rozmowie z sersiem cozatydzien.tvn.pl przyznał, że jego żona od samego początku była olbrzymią fanką tego formatu, aż pewnego dnia natrafiła na ogłoszenie o castingu do kolejnej edycji. Kasia nie wahała się długo i wysłała zgłoszenie. 

Kasia i Andrzej Gąsienicowie w programie „Azja Express” / fot. TVN

Gąsienicowie poznali się dość przypadkowo w 2012 roku w jednym z zakopiańskich pubów. Kasia, rodowita rzeszowianka, w zimowej stolicy Polski szukała wówczas pracy. Jak się później okazało, znalazła coś bardziej cenniejsze – miłość życia. Uczestnicy „Gogglebox. Przed telewizorem” bardzo szybko zostali parą, zaręczyli się i stanęli na ślubnym kobiercu. Owocem ich związku jest dwójka dzieci – córka Zosia i syn Staszek. 

Kasia Gąsienica na co dzień opiekuje się domem i wychowywaniem dwójki pociech. W wolnych chwilach zajmuje się wyszywaniem i tworzeniem torebek z wikliny. Z kolei Jędrek jest instruktorem jazdy na desce. Małżonkowie wspólnie prowadzą także firmę oferującą wynajem fotobudki na wszelakie okazje. 

Kasia i Andrzej Gąsienicowie w „Azja Express”

Wiosną 2023 Kasia i Andrzej Gąsienicowie wystąpią w podróżniczym show TVN „Azja Express”, który po kilku latach przerwy powraca do ramówki stacji. W tym sezonie uczestnicy wyruszą w podróż po Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. Premierowe odcinki będę emitowane w każdą sobotę, począwszy od 4 marca, o godzinie 20:00. O końcowe zwycięstwo – oprócz małżeństwa Gąsieniców – powalczy siedem par: 

  • Andziaks i Luka;
  • Reni Jusis i Remigiusz Dorawa; 
  • Paulina Krupińska i Izabela Połeć;
  • Czesław Mozil i Dorota Mozil;
  • Wojciech „Łozo” Łozowski i Bartosz Kochanek; 
  • Krystian Pesta i Oliwia Pesta;
  • Adam Zdrójkowki i Dariusz Zdrójkowski.

Dodajmy, że gospodynią programu bez zmian będzie Daria Ładocha. 

Zobacz także:

Uczestnicy „Azja Express 2023” / fot. AKPA / Kurnikowski

Kasia i Andrzej Gąsienicowie – Instagram 

Zarówno Kasia, jak i Andrzej Gąsienicowie chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie cieszą się dużą sympatią ze strony internautów. Instagramowe konto uczestniczki „Gogglebox. Przed telewizorem” i „Azja Express” (@kasia.gasienicowa) obserwuje 120 tysięcy użytkowników. Natomiast oficjalny profil Jędrka na Instagramie to @jedrekzzakopanego, gdzie liczba followersów przekracza 58 tys.