W nowym odcinku Glamour Sound On gościmy Kasię Lins, czyli jedną z najbardziej cenionych artystek na polskiej scenie muzycznej, autorkę kilku albumów, w tym najnowszego pt. „Omen”. W wywiadzie dla Glamour.pl gwiazda otworzyła się na tematy związane z docenianiem samej siebie i miłością do samej siebie, o których od pewnego czasu jest głośno w mediach społecznościowych. Jak sama przyznała, nie myśli o sobie w ten sposób. 

Trend social mediowy polegający na tym, że „mogę wszystko, jestem super, jestem piękna, kocham siebie” to rzeczy kompletnie mi obce – mówi Kasia Lins. – To mnie nie mobilizuje, jest dla mnie jakieś takie jałowe. Nie mówię, że dla wszystkich ma takie być. Po prostu na mnie, osobiście, to kompletnie nie działa

Kasia Lins w Glamour Sound On

Cały odcinek Glamour Sound On z Kasią Lins możecie obejrzeć na Glamour.pl oraz na kanale Glamour Polska na platformie YouTube. Rozmawiamy nie tylko o relacji z samą sobą, ale również o zainteresowaniu mrokiem – tym, co ciemne i tajemnicze, a także procesie twórczym artystki. Oglądając wywiad, poznacie też szczegóły trasy koncertowej artystki. 

Glamour Sound On – cykl wywiadów z osobami z polskiej branży muzycznej

Glamour Sound On to format wideo, w którym rozmawiamy z najbardziej cool osobami z rodzimej branży muzycznej, w tym z artystami i producentami. W naszym studiu goszczą zarówno topowe gwiazdy, jak i debiutanci. Nowe odcinki publikujemy w każdą środę o godz. 20:00. Obserwujcie nas, by nie przegapić kolejnych wywiadów.