Kasia Lins: „To, co tajemnicze, ciemniejsze bardziej mnie pociąga”

Kasia Lins zachwyca pod każdym względem. Hipnotyzuje swoim głosem, dba o każdy detal – od tekstu, przez muzykę, po warstwę wizualną. Przyznaje, że jest krytyczna wobec siebie. A jej proces tworzenia można porównać do pracy na etacie. Podobno nie ma w tym nic romantycznego. Z gościnią najnowszego odcinka Glamour Sound On rozmawiamy m.in. o mroku, który jest nieodzownym elementem jej działalności artystycznej. To, co tajemnicze, ciemniejsze bardziej mnie pociąga – mówi. Jedna z najbardziej cool i charakterystycznych artystek na polskiej scenie muzycznej opowiada także o swojej trasie koncertowej, a także odpowiada na kilka pytań od fanek oraz fanów. 

Kasia Lins w Glamour Sound On

Odcinek Glamour Sound On z Kasią Lins możecie obejrzeć na Glamour.pl (powyżej), a także na nowym kanale Glamour Polska na YouTube. Kolejny wywiad z tej serii już w środę. Pamiętajcie, że możecie zadawać pytania swoim ulubionym gwiazdom – obserwujcie nasz profil na Instagramie, by poznać szczegóły. 

Glamour Sound On, czyli wywiady wideo z rodzimą branżą muzyczną

Glamour Sound On to cykl wideo, w którym rozmawiamy z najbardziej cool osobami z branży muzycznej – artystami, muzykami, a także producentami. W naszym studiu gościmy zarówno topowe gwiazdy, jak i debiutantów. Nowe odcinki publikujemy raz w tygodniu. Premiera w każdą środę o godz. 20:00 na Glamour.pl i platformie YouTube.