Kasia Sokołowska chwali się synkiem

W wakacje 2022 roku Katarzyna Sokołowska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 23 lipca choreografka pokazów mody i jurorka „Top Model” pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną: wraz ze swoim partnerem Arturem Koziejem doczekała się synka. 7 sierpnia natomiast podzieliła się z fankami i fanami informacją, że potomek otrzymał imię Ivo i jest całym światem dla przepełnionych szczęściem rodziców.

Od tego momentu 49-latka chętnie zamieszcza na Instagramie kadry z życia świeżo upieczonej mamy. Pierwsze spacery z noworodkiem, pierwsze wspólne wakacje, pierwszy Dzień Chłopaka w życiu malucha... Gwiazda TVN nie ukrywa, że w nowej życiowej roli czuje się doskonale.

W związku z nowymi obowiązkami nie zrezygnowała z zawodowych obowiązków. Po urodzeniu synka dość szybko wróciła do pracy, w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała też o cieniach i blaskach tzw. „późnego macierzyństwa”.

Synek Kasi Sokołowskiej skończył trzy miesiące

Trzy miesiące po przyjściu dziecka na świat, w połowie października 2022 roku, Katarzyna Sokołowska zamieściła na swoim instagramowym profilu kolejne zdjęcie synka. Jurorka „Top Model” w nowym poście wciąż nie pokazała twarzy pociechy, możemy za to zobaczyć rączki oraz stópki brzdąca leżącego w łóżeczku. Widok dziecięcej dłoni trzymającej palec mamy jest wręcz rozczulający!

Ivo Lew. 3 miesiące – napisała dumna autorka posta, a sekcję komentarzy z miejsca zalała fala gratulacji i ciepłych słów.

Choć Sokołowska już wcześniej zdradziła drugie imię chłopca, dla wielu internautek i internautów było ono zaskoczeniem. A jak wam się podoba ten wybór?