W Wielkanoc 2022 Kasia Sokołowska poinformowała, że jest w ciąży, a kilka miesięcy później – latem przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko z Artujem Kozieją. Chłopiec otrzymał imiona Ivo Lew, a najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce i jurorka programu „Top Model” nie kryła swojej radości. Czuje się świetnie w roli mamy, a najważniejsze momenty z życia swojego dziecka chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Ostatnio Ivo skończył 6 miesięcy. Z tej okazji Kasia Sokołowska opublikowała jego nowe zdjęcia na Instagramie.  

Kasia Sokołowska pokazała nowe zdjęcia syna na Instagramie

Nowy post na oficjalnym profilu Kasi Sokołowskiej na Instagramie wzbudził niemałe poruszenie wśród jej obserwatorek i obserwatorów, a także znanych znajomych. Nic dziwnego, ponieważ gwiazda pokazała twarz syna. Opublikowała dwa zdjęcia. Na pierwszym trzyma Ivo na rękach, natomiast drugie to uroczy portret. Zobaczcie:

Celebrujemy. 6 miesięcy. Ivo Lew – napisała Kasia Sokołowska na Instagramie

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Cioci cudo. Rodzice też niczego sobie – stwierdziła Kinga Rusin. Mój Lew pozdrawia – napisała Odeta Moro. Z kolei Maja Sablewska wysłała emotkę w kształcie serca. Co więcej, pojawiło się wiele życzeń od fanek i fanów Kasi Sokołowskiej. 

Kasia Sokołowska o macierzyńskie

Kasia Sokołowska udzieliła kilku wywiadów, w których otworzyła się na temat ciąży i poronienia. Goszcząc w programie „Miasto Kobiet” przyznała, że zdecydowała się na procedurę in vitro i że w przeszłości doświadczyła poronienia: U mnie starania zaczęły się, nie wiem, czy później czy późno. Po prostu stało się to w momencie, w którym uznałam, że jestem gotowa. O swoich doświadczeniach opowiedziała także w „Dzień dobry TVN”.