Festiwal w Opolu: Cichopek i Kurzajewski razem (nie tylko) na scenie

Zakończył się 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. 17 czerwca, czyli pierwszego dnia imprezy, dla publiczności przygotowany został koncert „Folkowe Opole”, podczas którego wystąpili m.in. Golec uOrkiestra, Sławomir i Kajra, Zazula oraz Ciupaga. Z kolei 19 czerwca, czyli trzeciego festiwalowego dnia, widzki i widzowie mogli obejrzeć show „Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji”. Oba koncerty poprowadził znany z „Pytania na śniadanie” duet: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Już sam ten fakt sprawił, że słupki oglądalności skoczyły do góry. Od czasu rozstania z Marcinem Hakielem, które zszokowało pół Polski, Cichopek jest bowiem podejrzewana o romans ze swoim partnerem ze śniadaniówki. Aktorka zaprzecza pogłoskom, jednak plotkarskie media nie odpuszczają i wciąż próbują znaleźć dowody na potwierdzenie tezy o tym, że tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń.

Materiału do spekulacji dostarczyło m.in. wyznanie tancerza, który w programie „Miasto kobiet” zasugerował, że w życiu jego żony pojawił się inny mężczyzna. Niemal w tym samym czasie wybuchła „afera podsłuchowa”: do mediów trafiły nagrania z nielegalnego podsłuchu zainstalowanego w aucie Kurzajewskiego. Rzekomo stanowią one dowód na to, że Cichopek i jej telewizyjny kolega są partnerami nie tylko w pracy. Sprawa została zgłoszona organom ścigania.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Nic dziwnego, że w tej atmosferze pojawienie się Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego razem na opolskiej scenie, rozgrzało internet do czerwoności. Tym bardziej, że – jak podają tabloidy – za kulisami festiwalu dużo się działo.

Po piątkowym koncercie, który prowadzili m.in. Kasia i Maciej, odbyło się afterparty. Jak donosi „Plotek”, para była nierozłączna w czasie imprezy – i po niej.

W piątek po zakończeniu koncertu, który wspólnie prowadzili, para udała się do hotelu. Później przyjechali na afterparty w popularnej restauracji Starka. Tam bawili się ze znajomymi, wśród których byli muzycy Enej, Golec uOrkiestry czy Zakopower. Z afterparty wyszli razem do hotelu około trzeciej nad ranem – przekazał informator serwisu, który podobno „widział to własne oczy”.

„Fakt” już wcześniej donosił, że podczas pobytu w Opolu prezenterzy zostali zakwaterowani w jednym hotelu, co jest normalną praktyką podczas tego typu eventów. Czy rzeczywiście wspólny powrót do hotelu stanowi dowód na romans Cichopek i Kurzajewskiego?

 

Zobacz także: