Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od dawna uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i sympatycznych par w polskim show-biznesie. Choć ich związek zrodził się na planie bijącego rekordy oglądalności telewizyjnego show, to przez kolejne lata z powodzeniem unikali zbędnego szumu, skandali i kontrowersji. Od czasu do czasu udzielali wspólnych wywiadów i pojawiali się razem na okładkach kolorowych magazynów, ale na co dzień powstrzymywali się przed nadmiernym epatowaniem swoją prywatnością. Nic więc dziwnego, że w oczach opinii publicznej uchodzili za wyjątkowo dobrze dobrane małżeństwo, w którym nie dzieje się nic złego. Okazuje się jednak, że w związku Cichopków, jak pieszczotliwie określają ich internauci, wcale nie było tak idealnie, jak mogłoby się wydawać.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłaszają koniec związku

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze tydzień temu dzielili się w social mediach radosnymi zdjęciami z zimowego wyjazdu z dziećmi. Rodzice trzynastoletniego Adama i dziewięcioletniej Heleny wyglądają na nich, jak zwykle zresztą, jak kochające się i szczęśliwe małżeństwo. Tym bardziej zaskakujący okazał się więc komunikat, który 11 marca pojawił się jednocześnie na oficjalnych profilach Kasi i Marcina. Zwycięzcy drugiej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” w TVN ogłosili bowiem, że nie są już razem.

Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy - oznajmili w instagramowym poście.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o rozstaniu

Aktorka i tancerz poprosili media i fanów o uszanowanie prywatności ich i dwójki ich wspólnych dzieci, informując jednocześnie, że nie będą się wypowiadać publicznie na temat przyczyny i okoliczności rozstania. 

Mamy cudowne dzieci i ze względu na Nie, prosimy o uszanowanie naszej i Ich prywatności. Jest to nasze jedyne oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - dodali.

Też jesteście w szoku?

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.