Katarzyna Glinka urodziła! Jak ma na imię i jakiej jest płci jej drugie dziecko?

Baby boom wśród gwiazd trwa w najlepsze! Nie tylko za oceanem, ale i w polskim showbiznesie. Pod koniec marca na świat przyszedł synek Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej, a przed kilkoma dniami córeczkę przywitali Anna i Robert Lewandowscy. Teraz przyszedł czas na Katarzynę Glinkę, która właśnie urodziła swoje drugie dziecko. O tym, że ponownie została mamą aktorka poinformowała na swoim Instagramie wczoraj, tj. 8 maja, po południu. Przy okazji pokazala także zdjęcie dziecka. Jak ma na imię i jakiej jest płci maluch? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Katarzyna Glinka urodziła drugiego syna, któremu dała na imię Leo. „Mój drugi Syn jest już z nami. Leo ❤️❤️ Jesteśmy przeszczęśliwi !!! marzenia się spełniają” – napisała pod zdjęciem, na którym trzyma maluszka w ramionach. Dodatkowo oznaczając je hasztagami: #dreamscometrue, #motherhood, #momy, #precious, #myson, #kochamnadzycie, #kochamgo, #love, #pure, #purelove, nie kryjąc swojej ekscytacji. Na fotografii wygląda zresztą bardzo promiennie. Maluszka niestety nie widać dokładnie, bo na zdjęciu jest tyłem, ale trzeba przyznać, że ubrany w jasnoszarą bluzę, i tak wygląda uroczo. Zresztą zobaczcie sami – zdjęcie czeka na was w naszej galerii.  A my gratulujemy świeżo upieczonej mamie. I z niecierpliwością czekamy na dziecko Małgorzaty Rozenek-Majdan, a następnie... Maffashion, Lary Gessler i Basi Kurdej-Szatan. Będzie się działo!

Maffashion jest w ciąży! Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostaną rodzicami po raz pierwszy >>>

PS. Tatą małego Leo jest narzeczony Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki. Tatą starszego syna aktorki, Filipa jest jej były partner, Przemysław Gołdon.