A jednak będzie ślub! Po blisko pięciu latach związku Kate Hudson przyjęła oświadczyny swojego partnera – muzyka, aktora i współwłaściciela wytwórni muzycznej, Danny'ego Fujikawy. Gwiazda filmów U progu sławy i Jak stracić chłopaka w 10 dni, a prywatnie córka aktorki Goldie Hawn i muzyka Billa Hudsona, podzieliła się tą radosną wieścią w poniedziałek, 13 września, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kate Hudson ogłosiła zaręczyny

42-latka opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje już niemal 14 milionów użytkowników serwisu, niezwykle romantyczne zdjęcie ze swoim świeżo upieczonym narzeczonym. Wynika z niego, że ukochany aktorki poprosił ją o rękę w bardzo malowniczej scenerii – na szczycie góry nad brzegiem oceanu.

Dalejże! - napisała Kate i opatrzyła wpis serią wymownych emotek: m.in. panny młodej i kościoła.

Kate Hudson na Met Gali 2021

Wszystko wskazuje na to, że termin ogłoszenia zaręczyn nie był przypadkowy. Kate Hudson była jedną z gwiazd zaproszonych na tegoroczną Met Galę w Nowym Jorku. Aktorka zapewne domyślała się, że obecni na wydarzeniu fotoreporterzy i tak wypatrzą na jej palcu pierścionek zaręczynowy, dlatego postanowiła ich ubiec i podzielić się ze światem tą radosną nowiną na własnych warunkach. Udało się!

Hudson zjawiła się na balu w różowej kreacji Michaela Korsa. Stylizacji aktorki, włącznie z połyskującym na jej palcu pierścionkiem, możecie się przyjrzeć już teraz w naszej galerii.