Katie Holmes i Bobby Wooten III nie są już razem?

Katie Holmes i Bobby Wooten III byli oficjalnie razem przez osiem miesięcy. Po raz pierwszy sfotografowano ich razem w kwietniu, gdy wymieniali pocałunki w Nowym Jorku. Miesiąc po randce w Central Parku 43-latka i 33-latek zadebiutowali wspólnie na czerwonym dywanie podczas gali 25-lecia The Moth. W czerwcu aktorka towarzyszyła muzykowi na ślubie jego bliskiego przyjaciela w Hamptons, gdzie publicznie okazywali sobie uczucia. Byli też widziani razem we wrześniu na nowojorskim festiwalu filmowym Tribeca. Niedługo później pojawili się jako para na tygodniu mody w Paryżu (zobacz zdjęcia w naszej GALERII).

Katie spędzała dużo czasu z rodziną Bobby’ego, która naprawdę ją pokochała – czytamy relacje plotkarskich mediów.

Para była podobno bardzo w sobie zakochana i mocno do siebie przywiązana. Niestety, jak donosi „Us Weekly”, związek nie przetrwał próby czasu. Co się stało? Jaka była przyczyna rozstania?

Nadal nie jest do końca jasne, czemu sprawy przybrały taki a nie inny obrót, ale źródło tygodnika twierdzi, że po prostu „na dłuższą metę do siebie nie pasowali” i że Holmes „już nie rozmawia na jego temat ze swoimi przyjaciółmi”.

Katie Holmes i Bobby Wooten III: związki 

Katie Holmes ma 16-letnią córkę Suri, będącą owocem trwającego od 2006 do 2012 roku małżeństwa  z Tomem Cruisem. Potem – jak twierdzą tabloidy – gwiazda gwiazda „Jeziora marzeń” przez sześć lat potajemnie spotykała się z Jamiem Foxxem. Następnie na osiem miesięcy związała się z szefem kuchni Emilio Vitolo jr., z którym rozstała się w maju 2021 roku. Podobno zakończyła relację z Vitolo, ponieważ „wszystko działo się zbyt szybko”, a „na pierwszym miejscu zawsze jest córka” (plotkarskie media sugerują, że to mógł być również powód zerwania z ostatnim partnerem). 2 grudnia podczas Jingle Ball NYC aktorka  była widziana z zawodnikiem New York Rangers, Henrikiem Lundqvistem.

O związkach nominowanego do Grammy Bobby’ego Wootena III niewiele wiadomo. Więcej można powiedzieć o jego życiu zawodowym. Muzyk i kompozytor aktualnie gra na basie w musicalu „Moulin Rouge!” na Broadwayu. Na tegorocznej Coachelli Wooten wystąpił z Carly Rae Jepsen, obecnie pracuje nad kilkoma nowymi projektami.