Kendall Jenner jest jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Mimo tego, swoje życie prywatne stara się trzymać w tajemnicy i nie zdradzać zbyt dużo szczegółów na jego temat. W nowym odcinku „The Kardashians” możemy jednak dowiedzieć się nieco więcej na temat jej opinii o macierzyństwie i tego, dlaczego nie zdecydowała się jeszcze na dziecko.

Kendall Jenner szczerze wypowiedziała się na temat jej obaw związanych z macierzyństwem

W nowym odcinku czwartego sezonu reality show „The Kardashians” mogliśmy obserwować rozmowę między modelką a Scottem Disickiem – ex Kourtney Kardashian. 28-latka otworzyła się na temat jej lęków.

Ostatnio było u mnie naprawdę źle – zaczęła. – Moje lęki to jeden z głównych powodów, dlaczego boję się mieć dzieci – wyznała. W zeszłym roku gwiazda wyznała, że zmaga się ze stanami lękowymi.

Dodatkowo modelka wypowiedziała się na temat swojego życia uczuciowego i nazwała się „najgorszą singielką”. Warto pamiętać, że program był kręcony, zanim Kendall weszła w związek z Bad Bunnym. Jestem najgorszą singielką ever, ponieważ nigdzie nie wychodzę. Niczego nie odkrywam – powiedziała Jenner. – Po prostu siedzę w domu. Ale nie ważne. Ja nie gonię, a przyciągam.

Modelka przyznała też, że jest niezależna i ceni to sobie. To kolejny powód, dla którego wybrała życie singielki (choć, jak wiemy teraz jest inaczej) i nie zdecydowała się na dziecko. I to jest jak najbardziej ok. Dodatkowo 28-latka odniosła się do dwóch ciąż swojej siostry – Kylie. To po prostu za dużo – stwierdziła.

Czy Kendall Jenner myśli o dzieciach w przyszłości?

To, że Kendall nie ma jeszcze dzieci, nie znaczy, że nie zdecyduje się na nie w przyszłości. W końcu ma jeszcze na to sporo czasu. Najważniejsze jest to, aby znaleźć odpowiedniego partnera i czuć się gotową na tak ogromną zmianę w życiu.

Pod koniec czerwca gwiazda udzieliła wywiadu „The Wall Street Journal”, w którym wyznała, że cieszy się na ten etap jej życia. Po prostu wiem, że to jeszcze nie ten moment – dodała.

 

Zobacz także: