Stylizacje Kendall Jenner (zarówno z czerwonego dywanu, jak i te, na które stawia na co dzień) są szeroko komentowane w mediach czy w sieci, poza tym bardzo często trafiają do zestawień najlepszych i / lub najbardziej zaskakujących. Co więcej, jak na topową it-girl przystało, członkini klanu Kardashian-Jenner regularnie dostarcza nam modowych inspiracji. Tak jest i tym razem. Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie jest teraz w Paryżu i wszystko wskazuje na to, że specjalnie wybiera looki nawiązujące do francuskiej estetyki. Jej najnowsza stylizacja spodobałaby się także Brigitte Bardot i Audrey Hepburn.

Kendall Jenner zachwyciła w looku w stylu Francuzek

Kendall Jenner absolutnie zachwyca w ultra eleganckim looku w stylu Francuzek. Jego główny element to maxi sukienka w kolorze czarnym. Ma charakterystyczny dekolt i pięknie podkreśla talię. Pochodzi z kolekcji The Row na sezon wiosna-lato 2023. Całość uzupełniają akcesoria, a konkretnie okulary przeciwsłoneczne, czółenka na niskim obcasie oraz szalik nonszalancko owinięty wokół głowy i szyi. I to właśnie ostatni z wymienionych dodatków dodaje stylizacji modowego sznytu. 

Kendall Jenner została porównana do Brigitte Bardot i Audrey Hepburn 

Popularna modelka, it-girl i gwiazda oglądanych na całym świecie programów typu reality udowadnia, że klasyka zawsze się sprawdza. O jej stylizacji mówią (i piszą) dziś wszyscy. Pojawiają się obok niej takie określenia jak paryska perfekcja czy szyk Starego Hollywood. Wiele osób zauważa, że look w tym stylu spodobałby się także Brigitte Bardot i Audrey Hepburn, czyli niekwestionowanym ikonom stylu. Nie sposób nie zwrócić uwagi na podobieństwo Kendall Jenner, a właściwie jej stylizacji do tych, które nosiła bohaterka wykreowana przez drugą z wymienionych aktorek w kultowym filmie „Śniadanie u Tiffany’ego” na podstawie opowiadania Trumana Capote’a. Holly Golightly, bo właśnie tak brzmi jej nazwisko, też uwielbiała chusty, ciemne okulary czy ołówkowe sukienki, które przepięknie podkreślały jej sylwetkę. Najczęściej stawiała na elementy garderoby w odcieniach czerni oraz granatu.

fot. Getty Images

Choć produkcja ujrzała światło dzienne kilka dekad temu, zaprezentowane w niej modowe rozwiązania nadal mogłyby się sprawdzić.