Khloé Kardashian zmieniła fryzurę. Dotychczas mogliśmy widzieć ją w jej platynowym, niemal białym blondzie. Jednak to już przeszłość. Celebrytka zdecydowała się na metamorfozę i całkowicie zmieniła swój kolor włosów. Oczywiście postawiła na najmodniejszy odcień, który w 2024 roku będzie prawdziwym hitem. Zobaczcie, jak wygląda teraz.

Khloé Kardashian też stawia na ten modny kolor włosów na 2024 rok

New year, new me? Co prawda do nowego roku zostało nam jeszcze kilka dni, ale Khloé już wprowadza zmiany. Zaczęła od wyglądu, a dokładniej od włosów. 39-latka nie jest już platynową blondynką. Zobaczcie, jak wyglądała jeszcze kilka tygodni temu.

Teraz Kardashian kompletnie zmieniła kolor włosów. Nadal jest blondynką, jednak w zupełnie innym odcieniu i tonie. Nie możemy nie wspomnieć o tym, że to najmodniejszy blond na 2024 rok, który popularny jest już teraz. Domyślacie się o jaki chodzi? Oczywiście o honey blonde, który na swojej głowię mają już między innymi Rihanna, Jennifer Lopez czy - przez chwilę – Kim Kardashian.

Tak prezentuje się Khloé.

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie w nowej odsłonie, które podpisała: on set. Najprawdopodobniej zostało ono zrobione podczas kręcenia reality show „The Kardashians”. Widzimy na nim Khloé w czarnym topie i masywnej, srebrnej biżuterii. Nie sposób nie zwrócić uwagi na jej nowy odcień włosów. Po chłodnych tonach nie ma już śladu, teraz zastąpiły je ciepłe odcienie.

Nowa fryzura 39-latki spowodowała, że pod jej postem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy, za które bizneswoman podziękowała na swoim Instastory. Dziękuję wszystkim, którzy piszą, że uwielbiają mój nowy kolor włosów. Jeśli chodzi o ich odcień, to nazywam go honey – napisała swoim fanom.

Jak podoba się wam gwiazda?

Zobacz także:

Gwiazdy zdecydowały - honey blonde to najmodniejszy kolor włosów 2023 i 2024 roku

Ostatnio sporo znanych osób zdecydowało się na zmianę fryzury, jednak to jeden kolor zdominował wszystkie inne. Mowa tutaj oczywiście o expensive honey czy też honey blonde, na który decyduje się coraz więcej gwiazd. Widzieliśmy już w nim Kim Kardashian, Rihannę czy Jennifer Lawrence i wszystko wskazuje na to, że coraz więcej it-girls będzie stawiało właśnie na ten odcień blondu.

Zawiera on w sobie ciepłe tony, przypominające kolor miodu. Dzięki temu odcieniowi każdy wasz look będzie wyglądał bardziej luksusowo. Więcej na temat tego włosowego trendu zwanego honey blonde lub expensive honey przeczytacie w artykule poniżej.