Khloe Kardashian i Tristan Thompson mają na swoim koncie bardzo burzliwą relację. Para była ze sobą od 2016 roku (z kilkoma przerwami), jednak ich związek nie przetrwał próby czasu (a raczej testu na wierność). Gwiazda popularnego reality show i koszykarz ligi NBA rozstali się ostatecznie w 2021 roku, po kolejnym głośnym skandalu z udziałem Thompsona i jego licznych kochanek. Wówczas na jaw wyszło, że 32-latek spłodził dziecko jednej z kobiet, z którą zdradzał Kardashiankę. Khloé, nie zasługujesz na to. Nie zasługujesz na ból serca i upokorzenie, które ci zafundowałem. Nie zasługujesz na to, w jaki sposób traktowałem Cię przez lata pisał na początku 2022 roku zrozpaczony Tristan.

W czasie, gdy świat komentował głośno niewierność gwiazdy ligi NBA, na świat przyszło drugie dziecko Khloe i Tristana (za pomocą surogatki), chłopiec o imieniu Tatum. Razem mają jeszcze 5-letnią córeczkę True. Byli zakochani dzielą się opieką nad swoimi pociechami. Celebrytka wielokrotnie wspominała, że nie chce odbierać dzieciom ojca, który dodatkowo bardzo spełnia się w swojej roli. Ona sama jednak trzyma byłego partnera na dystans. W najnowszym odcinku programu „The Kardashians” Khloe w jasny sposób wyjaśniła, czy kiedykolwiek mogłaby wrócić do Thompsona oraz jaki ma do niego stosunek.

Czy Khloe Kardashian wróci do Tristana Thompsona?

Tristan Thompson i Khloe Kardahian niejednokrotnie rozchodzili się, by kilka miesięcy później dać swojej miłości jeszcze jedną szansę. Kto więc powiedział, że ich ostatnie rozstanie jest definitywne? Wygląda na to, że 38-latka postanowiła raz na zawsze zakończyć ten rozdział w swoim życiu. O tym, jaki stosunek do byłego partnera ma obecnie opowiedziała w najnowszym odcinku „The Kardashians”.

Tristan i ja zawsze świetnie się dogadywaliśmy, mamy ze sobą bardzo dobrą relację na stopie przyjacielskiej. Dla moich dzieci jestem w stanie przejść jego zdrady i schować dumę do kieszeni. Jego zdrady to już przeszłość, po co miałabym się tego dalej kurczowo trzymać? Nigdy do niego nie wrócę, więc nie muszę go „karać” za niewierność – wyjaśniła w rozmowie z Kris Jenner dodając – Obecnie stawiam bardzo dużo granic w relacji z Tristanem. To potrzebne, ponieważ niejednkrotnie rozstawialiśmy się, by potem wrócić do siebie. Wybaczyłam mu po zdradzie, więc nie wiem, czy Tristan nie myśli, że wystarczy chwilę poczekać i ja znów rzucę mu się w ramiona. 

Rozumiem, czemu tak mógłby pomyśleć, dlatego moim zadaniem jest postawieniem granic między nami i uświadomieniem go, że ta relacja to już przeszłość. Obecnie nasze interakcje są krótkie i grzeczne, a ja upewniam się, że Tristan wie, że zawsze rozmawiamy jedynie o dzieciach, ponieważ łatwo jest wrócić do starych nawyków. Nie mogę pozwolić, by te znów wróciły do mojego życia – dodała dobitnie Khloe.

Wygląda na to, że Tristan nie ma co liczyć, na kolejną szansę od Kardashianki. Jak myślicie, ich romantyczna relacja naprawdę dobiegła już końca?