Przy okazji promocji nowego albumu Kanye West przypomniał nam, że uwielbia szokować swoich fanów i fanki. W minionym tygodniu raper zorganizował event, który na pewno na długo zostanie w ich pamięci. Bo prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że na płycie stadionu, gdzie odbywało się wydarzenie, pojawi się Kim Kardashian. Do tego ubrana w suknię ślubną od Balenciagi. Ten „ślub” sprawił, że o uczuciu, które łączy celebrytkę i rapera, znów jest głośno. Czym Kim Kardashian i Kanye West wrócili do siebie? A może chodzi tylko o premierę nowego krążka? Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Kim Kardashian i Kanye West wrócili do siebie?

Tuż po wspomnianym już wydarzeniu w sieci pojawiły się głosy, według których Kim Kardashian i Kanye West znów są razem. Jednak spekulacje te dość szybko uciął TMZ. Jak czytamy z jednym z artykułów opublikowanych na serwisie plotkarskim, najbardziej rozpoznawalna członkini klanu Kardashian-Jenner i raper nie wrócili do siebie. Mimo to pozostają rodziną i zawsze się wspierają, a także będą się wzajemnie wspierać w przyszłości. 

Kim Kardashian i Kanye West znowu są razem? Raper potwierdził te doniesienia

Warto natomiast wspomnieć, że chwilę później doniesienia te skomentował główny zainteresowany całą sprawą. Według zagranicznych portali, na czele z PageSix, Kanye West rozpowiada znajomym z branży muzycznej, że Kardashianka do niego wróciła. Niestety niewiele osób mu wierzy. Osoby z bliskiego otoczenia rapera uważają, że zależy mu jedynie na promocji nowego albumu. Opowiadając o uczuciu, które łączy go z celebrytką, zwróci na siebie dodatkową uwagę mediów, a także fanek i fanów. 

„Kanye mówił innym raperom, że on i Kim znowu są razem, ale wszyscy wiedzą, że to nieprawdą. (…) W rzeczywistości Kanye chce pobić Drake’a w rekordowej sprzedaży i organizuje wielki performance, aby przyciągnąć całą uwagę mediów” – zdradza informator serwisu PageSix

Informator serwisu PageSix dodaje, że Kim Kardashian i Kanye West nie rozmawiali ze sobą przez kilka miesięcy. Odnowili kontakt dopiero na początku lata 2021 roku. Zdecydowali się na taki krok ze względu na dobro dzieci. Co więcej, z tego samego powodu Kardashianka zdecydowała wspierać się swojego ex w jego działaniach na polu zawodowym. 

„Kim jest miłą osobą – wprawdzie ona i Kanye nie wrócili do siebie, ale chętnie wspiera go w jego pracy i sztuce, chce mieć z nim dobrą relację ze względu na ich dzieci” – dodaje źródło serwisu PageSix

Wszystko wskazuje więc na to, że Kim Kardashian i Kanye West nie wrócili do siebie. Natomiast utrzymują przyjacielskie stosunki ze względu na swoje dzieci – North, Sainta, Chicago oraz Psalma.