Tristan Thompson nie ma dobrej reputacji w rodzinie Kardashian-Jenner. Były chłopak Khloé Kardashian dopuścił się wielu zdrad. Z ostatnią kochanką doczekał się nawet dziecka. Pomimo powrotów i przeprosin ostatecznie czara goryczy się przelała: Kardashianka i Thompson nie są razem i kontaktują się tylko w sprawach związanych z wychowaniem ich dwójki dzieci. Kim Kardashian zaskoczyła więc wszystkich, że postanowiła spędzić z Tristanem tzw. friendsgiving, czyli spotkanie z okazji Święta Dziękczynienia. Celebrytka została skrytykowana przez obserwatorki i obserwatorów, którzy pisali, że zachowała się nie w porządku w stosunku do swojej młodszej siostry. Zobaczcie, jak doszło do spotkania tego duetu.

Kim Kardashian i Tristan Thompson spędzili razem Święto Dziękczynienia

Założycielka marki Skims opublikowała wczoraj na Instagramie zdjęcia z zakładu karnego dla nieletnich w Los Angeles. Odwiedziła go razem z Tristanem Thompsonem, aby zjeść świąteczny obiad z osadzonymi.

W tym roku jestem wdzięczna za wszystkich ludzi, których poznałam w więzieniach w całym kraju – napisała Kim w poście. W tym tygodniu @realtristan13 i ja zjedliśmy obiad z młodymi mężczyznami w Camp Kilpatrick. Oni zasłużyli sobie, żeby tu być swoim wzorowym zachowaniem – dodała. – Wielu z nich jest na studiach i dokonało ogromnych zmian w swoim życiu.

Kardashianka wstawiła parę zdjęć, na których widać, jak razem z Thompsonem jedzą obiad z osadzonymi. Pomimo pozytywnego aspektu całej inicjatywy fanki i fani skrytykowali Kim za to, że pojawiła się tam z byłym chłopakiem swojej siostry, który przysporzył jej wiele krzywd.

Fanki i fani krytykują Kim Kardashian po tym, jak wstawiła zdjęcia z Tristanem Thompsonem

W komentarzach pod postem celebrytki posypały się nie do końca przychylne komentarze. Delikatnie mówiąc. Obserwatorki i obserwatorzy nie kryli zdziwienia, że ich idolka utrzymuje kontakty z Thomsponem. Dlaczego robisz to z Tristanem po tym, co zrobił twojej siostrze? To nie ma sensu – brzmiał jeden komentarz. Wymaż jego twarz lol - brzmiał jeszcze inny. Widzę, że w końcu wsadzili Tristana do więzienia – napisała kolejna osoba.

Khloe Kardashian i Tristan Thompson – związek

Celebrytka i koszykarz mają razem 4-letnią córeczkę True oraz 3-miesięcznego syna, który został poczęty zanim Khloe dowiedziała się o kolejnych licznych zdradach swojego chłopaka. Urodziła go surogatka. Pierwszy raz Tristan został przyłapany na zdradzie w kwietniu 2018 roku. Para rozchodziła się i schodziła wielokrotnie, głównie właśnie z powodu niewierności mężczyzny. Teraz jednak miarka została przebrana i Khloé nie zdecydowała się na kolejny powrót do Thompsona, mimo że na świecie pojawiło się ich kolejne dziecko.