Trzeba przyznać, że Kardashianki mają smykałkę do biznesu. Kylie Jenner dorobiła się fortuny dzięki swojej marce - Kylie Cosmetics i została najmłodszą miliarderką na świecie. Celebrytka wyprzedziła nawet założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga. Co ciekawe, Kris Jenner początkowo nie wierzyła w możliwości swojej córki, dlatego (wtedy 18-letnia) Kylie musiała zainwestować własne pieniądze w beauty-biznes. Opłacało się! Produkcją kosmetyków zajęła się również Kim Kardashian. Marka KKW Beauty całkowicie zrewolucjonizowała rynek urodowy. Ostatnio celebrytka opublikowała na swoim Instagramie wideo, na którym widać, jak wykonuje body makeup na swojej 80-letniej babci. Efekt? Zniewalający! Ale Kim Kardashian nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Okazuje się, że Kardashianka stworzyła kolejną markę – tym razem odzieżową.

Kim Kardashian stworzyła markę odzieżową, która promuje różnorodność wśród kobiet

Kim Kardashian poinformowała na swoim Instagramie, że startuje z kolejnym biznesem. Nowa marka celebrytki to Kimono Solutionwear. Kardashianka stworzyła kolekcję bielizny modelującej dla kobiet o różnych rozmiarach i kolorach skóry, bo (jak sama przyznała) często miała problem z doborem odpowiedniej bielizny w odcieniu nude. Co więcej, w ofercie Kimono Solutionwear znajdziecie także modele bielizny o asymetrycznym kroju. Dzięki temu będziecie mogły założyć każdą sukienkę.

Zawsze podcinałam bieliznę modelującą, aby dopasować ją do własnych stylizacji. Wiele razy miałam też problem z doborem koloru bielizny, który idealnie komponowałby się z odcieniem mojej skóry.

Bielizna modelująca od Kimono Solutionwear będzie dostępna w (aż!) dziewięciu odcieniach i rozmiarach od XXS do 4XL. Kim Kardashian nie zdradziła jeszcze, kiedy produkty trafią do sprzedaży. Przyznała jednak, że nie może się doczekać, aż jej klientki poczują przyjemną tkaninę ubrań od Kimono na swojej skórze.

Kim Kardashian cierpi na bardzo przykrą chorobę. Pokazała, jak sobie z nią radzi >>>