Dopiero co pisaliśmy, że celebrytka, bizneswoman, przyszła prawniczka i zaangażowana mama zagra w dwunastym sezonie „American Horror Story”, a już do swojego bogatego CV może dorzucić kolejne doświadczenie.

Kim Kardashian udzieliła ślubu znanej parze

Kim Kardashian udzieliła bowiem niedawno ślubu swojemu przyjacielowi! Fryzjer gwiazdy Chris Appleton wyszedł za Lukasa Gage, aktora znanego z m.in. „Euforii”, „Białego Lotosu” czy „You” podczas prywatnej ceremonii w Las Vegas, w słynnej Little White Chapel. Podobno zaproszono wyłącznie najbliższe (i znane) grono przyjaciół i rodziny, choć patrząc na opublikowane w sieci wideo i zdjęcia wygląda jakby poza parą młodą była tam tylko Kim oraz jej ulubiony fotograf @pierresnaps, a także nie kto inny a... Shania Twain, która zaśpiewała dla nowożeńców „Still the One”.

Z kolei jak podaje Page Six, łącznie z Kardashianką parze miało towarzyszyć tylko sześć osób. Wśród nich na pewno była córka Appletona, Kitt-Blu, która wrzuciła zdjęcia z m.in. prywatnego samolotu Kim. Fryzjer gwiazd ma również syna Billy'ego, ale nie wiadomo czy był on obecny na ślubie ojca.

chrisappleton1 / instagram.com

Tak wyglądał ślub Chris Appletona i Lukas Gage'a

Poza tym niewiele wiadomo o szczegółach dotyczących wydarzenia. Ewidentnie motywem przewodnim musiała być skóra, ponieważ zarówno Gage, Appleton jak i Kim mieli na sobie skórzane stylizacje. Nie było także tradycyjnych białych marynarek, a futrzane czarne płaszcze. Wiadomo również, że z okazji ślubu Gage i Appleton zrobili sobie identyczne tatuaże „4.22”, a więc z datą 22 kwietnia, kiedy to oficjalnie zostali małżeństwem.

Chris Appleton i Lukas Gage oficjalnie potwierdzili swój związek w marcu 2023, moment później byli już zaręczeni, by za chwilę stanąć na ślubnym kobiercu.

 

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @pierresnaps