W lutym tego roku dowiedzieliśmy się, że Kim Kardashian i Kanye West biorą rozwód po około siedmiu latach małżeństwa. Wiemy, dlaczego celebrytka zdecydowała się złożyć pozew o rozwód. Opowiedziała o tym w finałowym odcinku show Z kamerą u Kardashianów, które pokazuje, jak wygląda życie jednej z najpopularniejszych rodzin na świecie. Wyznanie członkini klanu Kardahian-Jenner wyraźnie nie spodobało się raperowi. Jak zareagował? Będziecie zaskoczeni.  

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Dlaczego?

Dlaczego Kim Kardashian i Kanye West zdecydowali się na rozstanie? Od dawna mówiło się o tym, że celebrytka oraz raper przechodzą kryzys w małżeństwie. Teraz natomiast poznaliśmy więcej szczegółów na ten temat. W ostatnim odcinku programu Z kamerą u Kardashianów twórczyni marek KKW Beauty i Skims zdradziła w rozmowie ze swoją mamą, Kris Jenner, z jakiego powodu złożyła pozew o rozwód. 

Kim Kardashian powiedziała swojej mamie, że teraz pragnie szczęścia. Wiele w życiu osiągnęła (nawet więcej niż się spodziewała), ale niestety nie potrafi się tym cieszyć.

„Chcę tylko mojego czystego szczęścia, więc właśnie nad tym pracuję, aby dowiedzieć się, jak to osiągnąć. Po prostu czuję, że tak ciężko pracowałam w życiu, żeby osiągnąć wszystko, czego chciałam, i sprostałam moim oczekiwaniom i osiągnęłam dziesięć razy więcej, niż myślałam, że jest to w ogóle możliwe” – wyznała Kim Kardashian w rozmowie z Kris Jenner, którą można obejrzeć w „Z kamerą u Kardashianów”.

Co więcej, przyznała, że doskwierała jej samotność, a tym samym wróciła do czasów, gdy Kanye West spędzał większość swojego czasu w Wymong, z kolei ona przebywała w Los Angeles. Jak sama przyznała, nie miała z kim dzielić swojego życia i wspomnianych już sukcesów. 

„Nigdy nie myślałam, że jestem samotna… Zawsze myślałam, że to w porządku, mogłabym po prostu mieć dzieci, mój mąż przenosi się ze stanu do stanu. A ja po prostu jeżdżę z nim i nie przeszkadzało mi to, ale kiedy w tym roku skończyłam 40 lat, uświadomiłam sobie: „Nie, nie chcę męża, który żyje w zupełnie innym stanie niż ja”. Pomyślałam: „O mój Boże, właśnie wtedy dogadujemy się najlepiej”, ale to jest dla mnie smutne, a nie tego chcę” – kontynuowała Kim Kardashian. 

Teraz Kim Kardashian ma zamiar skupić się na sobie, a także na swoich dzieciach. Ma też nadzieję, że jej rozwód z Kanye’em Westem, jak również jego nowy związek nie wpłyną negatywnie na łączącą relację, która łączy go z North, Saintem, Chicago i Psalmem. 

Kim Kardashian zdobyła się na szczere wyznanie. Jak zareagował Kanye West?

Jak na te słowa zareagował Kanye West? Okazuje się, że wyznanie, na które zdobyła się Kim Kardashian, nie spodobało się jej (prawie) byłemu mężowi. Po premierze finałowego odcinka KUWTK Kanye West… odobserwował celebrytkę na Instagramie, co nie umknęło uwadze jego fanek i fanów.

Przypomnijmy, że mimo tego, że w świetle prawa Kim i Kanye wciąż są małżeństwem, artysta od kilku tygodni spotyka się Iriną Shayk, czyli jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Zakochani wrócili niedawno z romantycznych wakacji we Francji, gdzie świętowali 44. urodziny Kany’ego Westa. 

Zobacz także: