Nie da się ukryć, że miniony rok nie należał do najłatwiejszych dla Kim Kardashian. Choć amerykańska celebrytka rozstała się z Kanyem Westem jeszcze pod koniec 2021 roku (po ośmiu latach małżeństwa), oficjalny rozwód został sfinalizowany dopiero w ostatnich miesiącach 2022 roku. W międzyczasie gwiazda popularnego reality show zmagała się z wyzwiskami i nękaniem ze strony byłego męża, który groził śmiercią ówczesnemu partnerowi Kim, Pete'owi Davidsonowi. Bolesne wyzwiska rapera oraz inne priorytety w życiu sprawiły, że nowy związek przedsiębiorczyni rozpadł się po zaledwie dziewięciu miesiącach.

Wydawać by się mogło, że po rozstaniu z młodszym o 13 lat komikiem Kim rzuci się w wir randkowania, przelotnych romansów i niezobowiązujących znajomości. Ta jednak postanowiła odpocząć na chwilę od poszukiwania partnera (na stałe lub na chwilę), by poddać się refleksji na temat swojej ostatniej relacji. Jakie wnioski wyciągnęła na przyszłość?

Kim Kardashian jest gotowa na nową miłość

Kim Kardashian i Pete Davidson to połączenie, którego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. 29-letni komik i 42-letnia celebrytka, pomimo wielu różnic, sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. W sieci przeczytać można było wiele komentarzy internautek i internautów, którzy twierdzili/ły, że Pete sprawia, że gwiazda nareszcie pozwala sobie na pokazanie swojego prawdziwego oblicza przed kamerami. W końcu w najnowszym sezonie The Kardashian Kim zwróciła na siebie uwagę za sprawą wielu żartów, błyskotliwych zaczepek i ogromnego dystansu do siebie. Niestety, para nie przetrwała próby czasu i w sierpniu postanowiła rozstać się po zaledwie dziewięciu miesiącach związku.

Od tego czasu minęło już dobre pół roku. W mediach nie pojawiły się jednak dotychczas plotki na temat nowej miłości przedsiębiorczyni czy tajemniczego mężczyzny, który często widywany jest u boku Kardashianki. Dlaczego? Na to pytanie odpowiada anonimowy informator w rozmowie z magazynem „People”.

Kim nie spotykała się z nikim w ostatnim czasie, ale obecnie jest gotowa i otwarta na nowe znajomości. Po relacji z Petem postanowiła zrobić sobie chwilę przerwy, jednak teraz wie już, czego chce i kogo szuka. Chciałaby bardzo związać się z kimś, kto nie jest znany w Hollywood. Uważa, że ktoś z branży finansowej byłby dla niej idealny. Kim ma wiele rzeczy w swoim życiu, które ją uszczęśliwiają. Chciałaby podzielić się tym wszystkim z partnerem.

Wygląda na to, że Kardashian na poważnie bierze poszukiwania nowej miłości. Czy znajdzie się ktoś, kto sprosta jej oczekiwaniom? I czy 42-latka pochwali się związkiem, skoro liczy na partnera, który nie jest znany i woli pozostać z dala od blasku fleszy? Jedynie czas pokaże.