Kim Kardashian i Kanye West oficjalnie nie są już małżeństwem. Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje, według których ich rozwód został sfinalizowany. Raper w końcu przystał na warunki proponowane przez gwiazdę „The Kardashians”, a właściwie jej prawników i od tej pory będzie płacił alimenty w wysokości 200 tysięcy dolarów miesięcznie. Poza tym ma pokrywać połowę wydatków na edukację, opiekę zdrowotną oraz ochronę ich dzieci – North, Sainta, Chicago i Psalma. W związku z tym Kim Kardashian ma powody do radości.  

Jak Kim Kardashian czuje się po rozwodzie? 

Jak członkini klanu Kardashian-Jenner czuje się po rozwodzie? Informator serwisu show-biznesowego „People” przyznał, że Kim Kardashian poczuła ogromną ulgę, gdy oficjalnie rozwiodła się z Kanyem Westem, a zaproponowane przez nią warunki zostały w większości zaakceptowane. Okazuje się, że celebrytce zależało na załatwieniu sprawy polubownie, a nie przed sądem. Natomiast priorytet stanowi dla niej dobro dzieci. Podobno jest optymistką i wierzy, że razem ze swoim ex będą mogli je teraz spokojnie wychowywać. 

[Kim i Kanye – przyp. red.] na początku nie zgadzali się we wszystkim, jednak doszli do porozumienia. Ostatecznie Kanye zaakceptował większość warunków, którym sprzeciwiał się w przeszłości – ujawnił informator serwisu „People”. 

Kim Kardashian i Kanye West – rozwód 

Pozytywny wpływ na samopoczucie Kim Kardashian z całą pewnością miało również to, że wszelkie nieporozumienia dotyczące jej dzieci z Kanyem Westem mają być załatwiane polubownie i prywatnie, a nie publicznie, np. za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chcąc dojść do porozumienia, celebrytka i raper będą brali udział w mediacjach. Jeśli ktoś odmówi, druga osoba automatycznie wygra spór. 

Chociaż Kim i Kanye dzielą opiekę [nad dziećmi – przyp. red.], Kim jest głównym opiekunem – tłumaczy informator wspomnianego serwisu. – Uzgodnili, że Kanye musi porozmawiać z Kim na osobności o wszelkich skargach i nie upubliczniać ich. Chce, aby dzieci były chronione. Kim ma nadzieję, że od teraz wspólne rodzicielstwo będzie trochę łatwiejsze

Cóż, raper znany jest z tego, że chętnie upublicznia sprawy prywatne, a jego zachowanie regularnie wzbudza niemałe kontrowersje. Ostatnio Kanye West pochwalił publicznie działania Adolfa Hitlera i nazistów. W związku z tym jego oficjalne konto na Twitterze zostało zablokowane. Informacje te zostały potwierdzona przez Elona Muska, który – przypomnijmy – niedawno przejął popularną aplikację.