Klaudia El Dursi przebywa aktualnie na Bali, gdzie trwają nagrania do programu Hotel Paradise. Pierwsza edycja reality-show wzbudza wiele emocji, natomiast ciągłe zwroty akcji sprawiają, że widzowie nie mogą narzekać na nudę. Gospodyni programu przyznała, że mieszkańcy tytułowego hotelu są naprawdę wspaniale. Wierzy również, że polska edycja show okaże się lepsza od innych. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Na Bali dużo się dzieje, ale Klaudia El Dursi nie zapomina o swoich fanach – na bieżąco relacjonuje swój pobyt na gorącej wyspie. Natomiast kilka dni temu opublikowała zdjęcie, które zaskoczyła wielu obserwatorów! Celebrytka pokazała, jak wyglądała osiem lat temu.

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie sprzed lat. Prowadząca Hotel Paradise bardzo się zmieniła!

Klaudia El Dursi zaistniała dzięki Top Model. Wiele osób w programie (na czele z jurorami) zachwycało się urodą mamy dwóch chłopców. Czy Klaudia El Dursi zawsze wyglądała tak dobrze? Prowadząca Hotel Paradise opublikowała na InstaStory zdjęcie sprzed ośmiu lat, a właściwie zrepostowała je z profilu swojej znajomej. Kilka lat temu również mogła pochwalić się nienaganną figurą. Celebrytka zmieniła jednak kolor włosów – kiedyś nosiła na głowie ciemny odcień rudego.

Klaudia El Dursi opublikowała odważne wideo na Instagramie. Nie wszyscy internauci są zachwyceni >>>

Zdjęcie Klaudii El Dursi sprzed ośmiu lat znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Natomiast już dzisiaj o 20:00 zostanie wyemitowany kolejny odcinek programu Hotel Paradise. Przypomnijmy, że polską edycję reality-show można oglądać od poniedziałku do piątku na kanale TVN7. Tego nie możecie przegapić!