Joanna Ceplin dziś prowadzi własną Akademię Smart Brand, kanał na YouTube, blog, ma autorski podcast, tworzy projekt Znana Marka Online, w ramach którego szkoli (głównie kobiety, ale nie tylko), jak budować swój biznes i rozpoznawalność w sieci, jest autorką książki i plannera. Dużo? Jak sama mówi - przecież nie zaczynała od wszystkiego. Jej biznes - podobnie jak każdy inny - rozrastał się z czasem. Swoim klientom poleca zaczynać zawsze od dobrego planu, bo chaos potrafi zniszczyć nawet najlepszy pomysł.

„Szczęście jest wyborem” – Orina Krajewska w kolejnym odcinku #GirlsTalk >>>

Asię i Karolinę łączy przede wszystkim to, że wierzą w biznes oparty na autentyczności. Nie ma rzeczy, w której jest się obiektywnie najlepszą na świecie. No chyba, że zdobywa się medal, ale nawet mistrzów wybiera się co roku, a w najlepszym wypadku co cztery lata. Ekspertów można dziś znaleźć w każdej dziedzinie. Mimo to każdy z nas ma swój wyróżnik w zasięgu ręki - jest to osobowość. Unikalny zestaw cech, własny sposób komunikacji, temperament, który wyróżnia spośród innych. O coachingu czy social mediach można opowiadać na wiele różnych sposobów. I każdy z tych sposobów znajdzie swoich fanów i antyfanów.

#girlTALK i #girlsASK to internetowe show tworzone przez Karolinę Cwalinę. Każdy odcinek swoją premierę ma w czwartek o 21.00 na kanale YouTube. W ramach tych dwóch cykli prowadząca odpowiada na pytania widzów oraz rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy takie jak: samorozwój, biznes, pasje, miłość czy macierzyństwo. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety (i nie tylko) rozmawiają otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli. Rozwinięciem odcinków jest podcast.