Nie powinna Was raczej zaskoczyć informacja, że Patryk Vega pracuje nad kolejnym filmem. Jeden z najpopularniejszych obecnie rodzimych reżyserów przyzwyczaił nas do tego, że swoje obrazy wypuszcza z zawrotnym tempie. A ze swoich największych kinowych hitów robi dodatkowo seriale, które można obejrzeć na platformie Showmax - jakiś czas temu tak zadziało się w przypadku Botoksu, a już 30 maja w serialowej wersji będzie można obejrzeć Kobiety mafii. Może Was jednak zaskoczyć obsada nowego obrazu Vegi, gdyż pojawią się w nim aktorzy, którzy do tej pory nie mieli okazji współpracować z Krzemienieckim (tak, przypominamy, że właśnie tak brzmi właściwe nazwisko filmowca).

ZOBACZ TAKŻE: Mamy pierwszy zwiastun „Bohemian Rhapsody”! Rami Malek jako Freddie Mercury w filmie o legendarnym zespole Queen

Jak nieoficjalnie ustalił serwis Wirtualne Media, w rolach głównych zobaczmy Darię Widawską, Andrzej Grabowskiego i aktorka, która co ciekawe, już rok temu w jednym z wywiadów dała w pewnym sensie do zrozumienia, że chętnie widziałaby siebie na planie u Vegi. Mowa o Małgorzacie Kożuchowskiej, którą do niedawna mogliśmy oglądać w jednym z hitów stacji TVN, serialu Druga szansa. We wspomnianym wywiadzie aktorka powiedziała bowiem, że bardzo chciałaby wcielić się w tak intrygujące i wyraziste bohaterki, jakie miały okazję zagrać Maja Ostaszewska czy Agnieszka Dygant. Jeśli informacje podane na Wirtualnych Mediach okażą się prawdziwe, Kożuchowska będzie miała w końcu szansę zaprezentować się z zupełnie innej aktorskiej strony, bo raczej do tej pory jej role były dość zachowawcze (my chyba najbardziej lubimy Małgorzatę Kożuchowską jako Natalię Boską w Rodzince.pl, a Wy?). 

ZOBACZ TAKŻE: To jeszcze nie koniec serialu „Druga szansa”. Fani będą zachwyceni!

Kolejny film Patryka Vegi, który zostanie oczywiście przez niego napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany, ma powstawać we Wrocławiu i fabuła ma być ściśle związana z tym miastem. Jak zapewne się domyślacie, będzie to ciągle kino sensacyjne, w którym nie zabraknie ukochanych przez Vegę scen kaskaderskich. Miłośnicy poprzednich produkcji Krzemienieckiego mogą nie być zachwyceni faktem, że w nowym obrazie nie pojawią się ulubieni aktorzy reżysera, czyli Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Sebastian Fabijański czy Aleksandra Popławska. A przynajmniej tak twierdzą Wirtualne Media. Ale to oczywiście nie jest jedyny projekt, nad jakim aktualnie pracuje filmowiec. W planach ma bowiem drugą część Kobiet mafii, której premierę zaplanowanego na walentynki 2019. Kilka dni temu Vega pochwalił się również, że stał się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części - zarówno filmu jak i seriali - Pitbull. Obwieścił to we poście na Facebooku, który możecie zobaczyć poniżej.