Kilka miesięcy temu na rodzimym rynku beauty zadebiutowała Jusee, czyli marka stworzona przez Julię Wieniawę we współpracy ze specjalistami / specjalistkami z branży. W jej ofercie znajdziemy kosmetyki do makijażu, na czele z pomadkami w ponadczasowych odcieniach. Informacja o tym, że 22-letnia gwiazda startuje z własnym brandem kosmetycznym wzbudziła wiele emocji nie tylko wśród jej fanów i fanek. Teraz natomiast Julia Wieniawa, jej wspólniczka, Agnieszka Wesołowska, i Olga Zajączkowska, czyli Director of Product Development Jusee Cosmetics udowodniły, że tworzone przez nie produkty spełniają najwyższe standardy etyczne na każdym etapie dostawy. Informacje te potwierdza bowiem międzynarodowy certyfikat Leaping Bunny.

Marka Jusee Cosmetics otrzymała międzynarodowy certyfikat Leaping Bunny!

Jusee Cosmetics – jako pierwsza marka z kosmetykami do makijażu w Polsce – otrzymała międzynarodowy certyfikat Leaping Bunny, który potwierdza, że wszystkie produkty z jej oferty spełniają najwyższe standardy etyczne. To znaczy m.in., że nie testuje ich na zwierzętach, a także nie prowadzi sprzedaży w krajach, które wymagają tego rodzaju testów. Julia Wieniawa przyznała, że jest bardzo dumna. Jak sama przyznała, to nie tylko sukces jej marki, ale również całej branży beauty w Polsce. 

„Jestem bardzo dumna z zespołu tworzącego produkty, że przy swojej pracy konsekwentnie i bezkompromisowo bronił podstaw filozofii Jusee, która zakłada piękno bez okrucieństwa. Certyfikat Leaping Bunny to duży sukces nie tylko dla nas jako marki, ale także dla całej polskiej branży kosmetycznej” – przyznała Julia Wieniawa, Co-owner & Creative Director Jusee Cosmetics.  

Jusee Cosmetics od Julii Wieniawy – co znajdziemy w ofercie?

Kosmetyki do makijażu od Jusee Cosmetics są wegańskie, naturalne i cruelty free, co potwierdza prestiżowy certyfikat Leaping Bunny. W ofercie marki, za której stworzenie odpowiada Julia Wieniawa, znajdziemy pomadki, tusz do rzęs, eyeliner, a także produkty do makijażu i stylizacji brwi. Można je kupić online – za pośrednictwem sklepu internetowego marki. Ceny pojedynczych produktów zaczynają się od 39 zł. Niektóre z nich są dostępne również w zestawach.