Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Julia Wieniawa przez parę lat była w związku z Antonim Królikowskim. Krótko po rozstaniu ze wschodzącą gwiazdą kina i muzyki popularny aktor zaczął spotykać się z dotychczas nieznaną szerzej prawniczką Katarzyną Dąbrowską. Ten związek również nie przetrwał próby czasu. W 2020 roku tabloidy i serwisy plotkarskie obiegła informacja, że kochliwy gwiazdor filmów Patryka Vegi znów jest szczęśliwie zakochany. Okazało się, że serce Antka zajęła jego koleżanka z branży, znana m.in. z emitowanego w Polsacie serialu „Pierwsza miłość” Joanna Opozda

Julia Wieniawa i Joanna Opozda – medialny konflikt

Jednym z pierwszych publicznych wyjść Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy była uroczysta premiera filmu Lecha Majewskiego pt. „Dolina Bogów”. Uwagę dziennikarzy i internautów przykuła wówczas ozdobiona piórami sukienka aktorki. Bardzo podobną miała bowiem na sobie Julia Wieniawa podczas nagrań do programu „Top Model”. Wykonawczyni hitu „Nie muszę” w żartobliwy sposób oskarżyła wówczas aktualną dziewczyną swojego eks o kopiowanie jej stylu.

Fajnie być inspiracją modową dla innych aktorek – oznajmiła na InstaStory.

Joanna Opozda nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. Stwierdziła, że to raczej ona powinna stanowić inspirację dla Julii Wieniawy i bezlitośnie wytknęła młodszej koleżance z branży brak kierunkowego wykształcenia.

Jak już mówiłam wcześniej, nie interesuję się życiem Julki, nie wchodzę na jej media społecznościowe i totalnie nie wiem, jak się ubiera. Za to Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji? Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się „aktorką”. Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a "stylówki" nie mają tam żadnego znaczenia – wyznała w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

fot. AKPA

Wymowny komentarz pojawił się także na oficjalnym profilu Joanny Opozdy na Instagramie.

Fajnie jest inspirować młodzież, w szczególności w pozytywny sposób. Na przykład do NAUKI, zdobycia wykształcenia wyższego, tak żeby później faktycznie mogli nazywać się aktorami. A zazdrość to zły doradca :) Miłego dnia! – oznajmiła.

Julia Wieniawa nie czekała długo z ciętą ripostą.

Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu. Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu! – napisała na InstaStory.

Julia Wieniawa i Joanna Opozda pogodziły się

Od medialnej sprzeczki celebrytek minęły już ponad dwa lata. Nie da się ukryć, że sporo się od tamtego czasu zmieniło. Zaręczyny, ślub, dziecko i bardzo głośne rozstanie – związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, którego owocem jest ich syn Vincent, to już przeszłość. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka wyznała, że żałuje ślubu z ojcem swojego dziecka.

Z przykrością stwierdzam, że tak. To było zdecydowanie zbyt wcześnie – powiedziała w wywiadzie udzielonym serwisowi WP Gwiazdy.

Z biegiem czasu zmianie o 180 stopni uległy nie tylko relacje Joanny Opozdy z Antkiem Królikowskim, ale także z... Julią Wieniawą. Okazuje się bowiem, że aktorki są dziś w jak najlepszych stosunkach.

W miniony weekend panie bawiły się razem w klubie i zapozowały nawet do wspólnego zdjęcia. Fotografia szybko stała się hitem sieci, kojarząc się wielu internautom z ostatnimi zdjęciami Seleny Gomez i Hailey Bieber.

instagram.com

Zaskoczeni?