Fanki i fani Seleny Gomez, a właściwie to cały świat, nie mógł uwierzyć, że piosenkarka zapozowała z uśmiechem do wspólnego zdjęcia z Hailey Bieber. Jak wiemy, Selena od 2010 do 2018 roku (z przerwami) była w głośnym związku z Justinem Bieberem. Ostatecznie im nie wyszło, a piosenkarz związał się z Hailey Baldwin, z która wziął też ślub. Para od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Oczywiście fanki i fani celebrytek podzielili się na dwa obozy – jeden, który nienawidził nowej żony Justina i uważał, że ta ukradła go Selenie oraz drugi, którego narracja skupiała się na hejtowaniu autorki hitu „Hands to Myslef”. Modelka i wokalistka zamknęły usta wszystkim, którzy uważali, że między nimi jest jakikolwiek konflikt, pozując wspólnie do zdjęcia podczas gali Academy Museum of Motion Pictures. W najnowszym wywiadzie Selena po raz pierwszy skomentowała tę sytuację. Zobaczcie, co powiedziała.

Selena Gomez skomentowała jej wspólne zdjęcie z Hailey Bieber

W związku z promocją filmu dokumentalnego „My Mind and Me”, wokalistka udzieliła wywiadu magazynowi „Vulture”. Dziennikarz przeprowadzający z nią rozmowę nie mógł powstrzymać się od zadania pytania, dotyczącego zdjęcia z żoną jej byłej, wielkiej miłości.

Jaka historia stoi za tym zdjęciem? – zapytał. Dodał również, że zdjęcie autorstwa Tyrella Hamptona pokazało siłę Seleny i Hailey, moc siostrzeństwa ponad mocą próbujących je podzielić hejterów oraz daje do zrozumienia, że gwiazdy zrobiły krok do przodu w swojej relacji. Selena nie odpowiedziała zbyt wylewnie. Dziękuję. To nic takiego. Naprawdę nie jest to jakaś wielka rzecz – ucięła.

Najwidoczniej dla piosenkarki zrobienie sobie zdjęcia z „jej największą rywalką”, jak opisują Hailey media, nie było trudne ani zaskakujące. W przeciwieństwie do wszystkich innych, którzy zdawali się nie dowierzać, że fotografia jest prawdziwa. Niektórzy podejrzewali nawet, że zdjęcie to fotomontaż.

Hailey Bieber wypowiada się o Selenie Gomez

Parę tygodni wcześniej mogłyśmy i mogliśmy posłuchać podcastu „Call Her Daddy”, w którym wystąpiła Hailey Bieber. Tam również pojawił się temat Seleny. Jednak już wtedy żona Justina mówiła, że pomiędzy nią a wokalistką nie ma żadnego konfliktu, a jedynie szacunek. Darzymy się miłością. Nie jesteśmy sobie nic winne, oprócz szacunku. Szanuję ją bardzo i myślę, że nie ma między nami żadnych oczekiwań – powiedziała w audycji Hailey Bieber.

Mamy nadzieję, że zarówno słynne zdjęcie, jak również słowa Seleny i Hailey już na zawsze zamkną usta hejterom i hejterkom, a media nie będą już spekulować o ich rzekomym konflikcie. Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy gwiazdami jest naprawdę wszystko dobrze! Tak trzymać, dziewczyny!